مراحل بوتاکس پیشانی آقایان

مراحل بوتاکس پیشانی آقایان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مراحل بوتاکس پیشانی آقایان

ماده بوتاکس کاربردهای درمانی و زیبایی بسیاری دارد ،در کاربرد زیبایی آن می توان گفت که از بوتاکس به منظور از بین بردن چین و چروک هایی که به دلیل فعالیت بیش از حد ماهیچه ها به وجود آمده اند ، استفاده می شود. از آنجایی که کار کردن در محیط باز و زیر نور آفتاب باعث ایجاد چین و چروک در صورت می شود، بوتاکس پیشانی آقایان از پر طرفدار ترین کاربردهای بوتاکس می باشد.

اثرات بوتاکس

با تزریق بوتاکس به ناحیه ی مورد نظر ، عصب عضله ی آن ناحیه بین ۲ تا ۶ ماه فلج می گردد در نتیجه عضله دیگر منقبض نشده و ضعیف می گردد. به طور کلی در تشریح کار اصلی بوتاکس می توان گفت که بوتاکس با از کار انداختن عضلات بیش از حد فعال که خطوط و چروک ها را ایجاد می کنند باعث رفع موقتی آنها برای چند ماه می گردد. مناسب ترین ناحیه از صورت هر فردی جهت تزریق بوتاکس ، پیشانی او است ، به کمک این روش می توان خطوط عرضی و خط اخم که همان خطوط عمیق بین دو ابرو می باشند را می توان به راحتی از بین برداشت.

بوتاکس پیشانی آقایان

امروزه آقایان نیز مانند خانم ها به زیبایی و جوانسازی پوست صورت و بدن خود اهمیت می دهند ، از آنجا که آقایان به طور طبیعی بیشتر از خانم در محیط هایی با شرایط آب و هوایی نامناسب قرار می گیرند و کمتر از محافظت کننده هایی چون ضد آفتاب بهره می برند ، بیشتر به چین چروک ها و خطوط اخم دچار می گردند.
همین امر باعث شده تا آقایان بیشتر متقاضی تزریق بوتاکس در نواحی پیشانی باشند و چون هم به خوبی نتیجه می دهد و هم نسبت به تزریق در نواحی دیگر صورت کم عارضه تر است. تزریق بوتاکس پیشانی آقایان حتما باید در مراکز تخصصی توسط پزشک متخصص پوست و زیبایی به صورت کنترل شده و با استفاده از تکنیک ها و روش های استاندارد ، تزریق گردد تا بهترین نتیجه همراه با کمترین عارضه بدست آید. قبل از اقدام به تزریق بوتاکس پیشانی آقایان ، آنها باید شرایط جسمی یا هرگونه مصرف دارو را به پزشک خود اطلاع دهند ، زیرا که تزریق بوتاکس در موارد که فرد به بیماری های عصبی و روانی، قلبی ، عفونی و التهابی و حساسیت به بوتاکس دارند ممنوع است. حتی در افرادی که پوست خیلی ضخیم یا چروک های عمیق دارند نتیجه ی مطلوبی نخواهد داشت.

مراحل بوتاکس پیشانی در آقایان

مرحله ی اول  ؛ پس از بررسی های ضروری بیمار از نظر مصرف دارو و بیماری ها ، بوتاکس توسط سوزن های ریز و مخصوص به زیر پوست بیمار ترریق می گردد. میزان تزریق بوتاکس به پیشانی با توجه به عمق چروک ها و خطوط  و  وسعت ناحیه ی مورد نظر بستگی دارد. پس از تزریق تا چند ساعت نباید فرد دراز بکشد ، زیرا بوتاکس به نقاط مجاور انتشار پیدا می کند. همچنین از ماساژ محل تزریق بوتاکس باید خودداری گردد. با کمک کمپرس سرد می توان ورم ناشی از تزریق را برطرف نمود . مرحله ی دوم  : سه تا هفت روز پس از تزریق ، تاثیرات بوتاکس در پیشانی آقایان شروع به ظاهر شدن خواهد کرد و در هفته ی دوم به اوج خود می رسد. تزریق بوتاکس در پیشانی طی چند دقیقه به اتمام می رسد و زمان زیادی را طلب نمی کند. منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست و تزریقات دستگاهی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X