مزایا و عوارض لیپوساکشن صورت

مزایا و عوارض لیپوساکشن صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مزایا و عوارض لیپوساکشن صورت

لیپوساکشن صورت عمل جراحی است که در آن بافت چربیِ بین پوست و عضلات را برمیدارند و باعث بهبود شکل و فرم اندام مورد نظر می‌شود. بعضی افراد با وجود بهداشت مناسب و سلامت کامل، دارای شکل نامتناسب صورت و گردن هستند و دلیل آن تجمع موضعی چربی است که باعث نگرانی و از دست دادن اعتماد به نفس آن هاست. این امر می تواند ناشی از صفات ارثی یا عدم کنترل وزن و روش نامناسب زندگی نیزباشد.

لیپوساکشن چگونه انجام می شود

لیپوساکشن صورت عملی‌ست بسیار سریع برای استخوانی کردن صورت و لاغر کردن صورت چاق و پر انجام می‌شود. لیپوساکشن با تراشیدن و در نهایت شکل دادن به بعضی از قسمت های صورت و گردن و خارج ساختن چربی های غبغب برای از بین بردن غبغب انجام می شود. عملی‌ست بسیار سریع برای استخوانی کردن صورت و لاغر کردن صورت چاق و پر انجام می‌شود. لیپوساکشن با تراشیدن و در نهایت شکل دادن به بعضی از قسمت های صورت و گردن و خارج ساختن چربی های غبغب برای از بین بردن غبغب انجام می شود. کلینیک ایران نوین پس از مشاوره و پرسیدن چند سوال، در مواردی که مراجعین به رژیم غذایی استاندارد و ورزش پاسخ نداده اند،  این عمل را پیشنهاد می‌کنند که منجر به بهبود شکل و نسبت های اجزای صورت و در نهایت بهتر کردن تصویر فرد از خود می گردد.

مزایای لیپوساکشن صورت

شاید فکر کنید با ورزش کردن و رژیم غذایی می توان این هدف را میسر کرد اما صبر و حوصله زیادی لازم دارد که شاید دور از حوصله بسیاری از مراجعین باشد درواقع روش لیپوساکشن سریع تر از روش های دیگر جواب می دهد. لیپوساکشن گردن و غبغب مانند جراحی پلاستیک غبغب، باعث لاغرتر شدن و کشیده‌تر نمودن ظاهر گردن می‌شود که نمایی جوان‌تر به وجود خواهد آورد. این جراحی برای بیمارانی که دارای چربی اضافی در گردن هستند و پوستی با کیفیت دارند، نتایج قابل قبولی به وجود می‌آورد.

خطرات و عوارض لیپوساکشن صورت

بیشتر مراجعین کلینیک ایران نوین میخواهند بدانند که آیا لیپوساکشن صورت خطر و عوارضی دارد یا نه. منکر این نیستیم که تمامی عمل‌های جراحی زیبایی خطرات و عوارض خاص خودشان را دارند، ولی خطرات مربوط به عمل جراحی زیبایی صورت معمولاً در حد بسیار کم و حداقل است. مثلا گاهی ممکن است محدودیت حرکتی در گردن هنگام خوابیدن و یا حرکات سر و گردن خواهید داشت که حداکثر یک تا دو هفته می‌باشد. تمام عوارض لیپوساکشن صورت گذرا است. البته گاهی ممکن است صورت ناهماهنگ از کار درآید به همین دلیل توصیه میکنیم حتما در انتخاب کلینیک و پزشک خود دقت لازم را به عمل آورید. نمونه های عمل مربوطه را حتما از پزشک یا کلینیک مربوطه بخواهید. مزایای عمل لیپوساکشن صورت، افزایش زاویه بین چانه و گردن و همچنین برجسته‌سازی استخوان‌های فک که این امر به زیبایی فرد می‌انجامد و اعتماد به نفس فرد را بالا می‌برد. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X