هزینه و قیمت لیپوساکشن ران

هزینه و قیمت لیپوساکشن ران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه و قیمت لیپوساکشن ران

قبل از آن که هزینه و قیمت لیپوساکشن ران را بررسی کنیم، به عرض شما محترمان میرسانیم که، اکثر متقاضیان لیپوساکسشن ران به کلینیک ایران نوین از این که رژیم غذایی، ورزش و تحرک، کرمهای لاغری و دستگاههای ورزشی نمیتواند چربیهای انباشته شده در مناطق مختلف بدن را از بین ببرد، شاکی هستند. آنها این روشهای ناموفق را بارها و بارها امتحان نمودند و موفق نشدند. اگر هم موفق شدند، دوباره بازگشت داشته و در بعضی موارد بازگشت آن بیشتر هم بوده و آنان با حجم بیشتری چربی مواجه شده اند. روش پیشنهادی کلینیک ایران نوین برای لاغری ران، لیپوساکشن است. البته در صورتی که تمایل داشته باشید می‌توانید لیپوساکشن را نیز در کنار عمل جراحی زیبایی انجام دهید. متخصصان ما در کلینیک ایران نوین، در زمینه لیپوساکشن آموزش‌های گسترده‌ای دیده‌اند و تجربه بسیاری در این خصوص دارند که همین امرباعث شده برای بسیاری از مراجعین کلینیک به نتایج بسیار خوبی دست بیابند. متخصصان کلینیک ایران نوین، انواع مختلفی از تکنیک‌های پیشرفته لیپوساکشن ران را انجام داده و با شما برای انتخاب مناسب‌ترین گزینه برای دستیابی به اهداف  درمانی مورد نظرتان همکاری می‌کنند.

هزینه لیپوساکشن

هزینه لیپوساکشن می تواند به طور گسترده ای متفاوت باشد. هزینه متوسط اشاره شده شامل بیهوشی، امکانات اتاق عمل یا سایر هزینه هایی از جمله اندازه و تعداد مناطق، زمان انتظار و مشکل جراحی، و هزینه های غیر جراحی مانند هزینه خدمات، هزینه های  آزمایشگاه ها، لباس ها و غیره بستگی دارد. هزینه جراح بر اساس تجربه او، نوع روش استفاده شده و محل دفتر جغرافیایی خواهد بود.اکثر بیمه های درمانی لیپوساکشن یا عوارض آن را پوشش نمی دهند. هزینه لیپوساکشن ممکن است شامل موارد زیر باشد: - هزینه بیهوشی - هزینه های بیمارستان یا جراحی - آزمایش های پزشکی - لباس های پس از جراحی - نسخه دارو - هزینه جراح هنگام انتخاب یک جراح پلاستیک تایید شده در هیئت مدیره در منطقه خود برای لیپوساکشن، به یاد داشته باشید که تجربه جراح و راحتی شما با او نیز همانند هزینه نهایی جراحی مهم است.

عمل های زیبایی و پیکرتراشی ران

ما معتقدیم که انجام عمل فرم‌دهی ران تصمیمی کاملاً شخصی است، که بر همین اساس لازم می‌دانیم به تمامی نگرانی‌ها و پرسش‌هایتان در مورد هزینه و قیمت لیپوساکشن ران پاسخ دهیم. پکلینیک ایران نوین مشاوره لیپوساکشن ران را با دریافت اطلاعات کاملی در مورد تاریخچه پزشکی مراجعه کننده و یک معاینه شروع می‌کند. در صورت داشتن هرگونه نگرانی یا دغدغه‌ای در خصوص هزینه و قیمت لیپوساکشن ران، می‌بایست موضوع را با متخصص جراحی زیبایی در میان بگذارید. همچنین اگر قصد دارید وزن زیادی کم کنید یا در آینده باردار شوید، می‌بایست پزشکتان را در جریان بگذارید. به علاوه، از شما در مورد نتایجی که در نظر دارید، عادات ورزشی و رژیم غذایی‌تان سؤال خواهد شد. این اطلاعات به متخصصان کلینیک ایران نوین کمک می‌کنند تا انتظارات شما را بهتر درک کرده و مناسب‌ترین برنامه درمانی را برایتان طراحی کند. هزینه و قیمت لیپوساکشن ران بسته به اندازه و شکل ران و همچنین کیفیت پوست و نسبت اندازه بدن، دور قفسه سینه و دست و پاها به یکدیگر ارزیابی می‌شود. همچنین می‌توانید عکس‌های قبل و بعد از عمل بیماران که لیپوساکشن ران برایشان انجام شده  را ببینید. در صورت تمایل، می‌توانید از نظر بیماران قبلی نیز مطلع شوید. هزینه و قیمت لیپوساکشن ران به طور تقریبی برایتان توضیح داده خواهد شد. برای تشکیل پرونده پزشکیتان از شما عکس گرفته می‌شود. جهت اطلاع از سیستم نوبت دهی، به سایت کلینیک ایران نوین مراجعه بفرمایید. منتظرتان هستیم. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X