بهترین دستگاه برای لیزر موهای اضافه چیست؟

بهترین دستگاه برای لیزر موهای اضافه چیست؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین دستگاه برای لیزر موهای اضافه چیست؟

امروزه لیزر موهای اضافه یا همان لیزر موهای تناسلی یکی از شایع ترین روش های از بین بردن این موها می باشد. افراد زیادی برای لیزر موهای زائد به کلینیک ها مراجعه می کنند که درصد زیادی از آن ها خواهان لیزر موهای اضافه و بیکینی و خط بیکینی هستند. بر خلاف تصور عامه ی مردم، لیزر موهای اضافه هیچ گونه تاثیر فیزیولوژیک یا مشکلی برای سلامت و صحت بدن ایجاد نمی کند. همچنین خیلی از افراد در اجتماع از انجام لیزر به ویژه در نواحی تناسلی و زیر بغل می ترسند چرا که فکر می کنند عوارض و امراض دراز مدت همچون نازائی، انواع سرطان به ویژه سرطان غدد لنفاوی، کاهش باروری یا دیر باروری و نظائر آن را منجر می شود. در حالی که این تفکر صد در صد غلط است و طی سال ها تحقیق و آزمایش هیچکدام از این عوارض توسط هیچ مرجع معتبری تایید و منتشر نشده است.

فواید لیزر موهای اضافه

لیزر موهای زائد ناحیه شرمگاهی می تواند بر افزایش وضعیت بهداشتی شخصی، کیفیت روابط زناشویی ، انواع حساسیت های فصلی و پوستی، قارچی و سوزش و خارش،  تیرگی بخش اضافه یا ناحیه ی تناسلی ، جوش در این ناحیه ، عفونت های قارچی و انگلی، تکثیر مخرب زگیل تناسلی ، زخم و خونریزی و انتقال بیماری های مختلف ناشی از تراشیدن با تیغ و امثالهم اثر مثبت و موثر بگذارد و از رخ دادن بسیاری از آن ها جلوگیری کند. در نتیجه لیزر موهای زائد اضافه به عنوان یکی از بهترین، سریع ترین و موثر ترین روش های از بین بردن موهای زائد در ناحیه تناسلی می تواند علاوه بر کاربرد زیبایی، عملکردی درمانی و پیشگیرانه نیز داشته باشد. سایر اقدامات به منظور از بین بردن و زدودن موهای زائد نظیر اپیلاسیون، موم یا وکس، تراشیدن با تیغ های گوناگون، کوتاه کردن موها با قیچی، استفاده از کرم ها یا موبرها یا پمادهای موضعی به منظور از بین بردن موهای زائد بخش تناسلی در خانم ها و اقایان به اندازه ی لیزر موهای اضافه موثر و مفید نمی باشد. همچنین هیچکدام از این روش ها نتوانسته است در طولانی مدت فرد را راضی نگاه دارد.

بهترین دستگاه برای لیزر موهای تناسلی

دستگاه های زیادی در زمینه ی لیزر موهای زائد وجود دارد که هرکدام برای یک یا چند نوع پوست با رنگ های مختلف و موهای متفاوت مناسب است. به طور قطع نمی توان گفت چه دستگاهی از سایرین بهتر است زیرا تشخیص این مورد باید تحت نظر پزشک انجام شود. کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X