لیزر مو در طب سنتی به چه روشی است؟

لیزر مو در طب سنتی به چه روشی است؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

لیزر مو در طب سنتی به چه روشی است؟

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که ترجیح می دهید روش های طبیعی را امتحان کنید حتما بارها از خود پرسیده اید لیزر مو در طب سنتی چگونه است؟ آیا طب سنتی برای رفع موهای زائد ایده ای ارائه کرده است؟ آیا روش موثر و ماندگاری از حذف موی زائد در طب سنتی وجود دارد؟ در پاسخ به تمام سوال های فوق باید بگوییم که بله. برای این مسئله هم طب سنتی راه و روش خاص خود را ارائه کرده است. ولی قطعیت و ماندگاری روش های سنتی رفع موهای زائد هنوز تایید نشده است.

درمان های طب سنتی برای حذف موهای زائد

یکی از راه حل های طبیعی و کاملا خانگی برای از بین بردن موهای زائد صورت و بدن به وسیله مواد گیاهی استفاده از رازیانه است. به این صورت که شما باید روغنی را از رازیانه آماده کنید تا پس از استعمال بر روی موهای زائد، به راحتی از شر آن ها خلاص شوید. برای تهیه این روغن ابتدا یک قاشق غذا خوری پودر تخم رازیانه را به همراه یک فنجان سر پُر روغن خوراکی همانند روغن آفتابگردان، کنجد، زیتون و غیره ترکیب کنید. این مایع را داخل یک شیشه در بسته منتقل کنید و به مدت یک ربع کامل و به صورت سریع تکان دهید تا تخم رازیانه به خوبی حل شود. محتویات این مایع روغنی را در دمای معمولی محیط و البته و در جای کاملا تاریک به مدت یک هفته نگاه داری کنید. در طول هفته هر دوروز یک بار این روغن را تکان دهید. سپس محتویات شیشه را از توری رد کرده و روغن سبزی که از آن باقی می ماند را داخل یخچال نگاه دارید.

نحوه ی استفاده

این روغن به عنوان حذف موی زائد در طب سنتی شناخته می شود و به ویژه ضعیف کننده موهای زائد صورت است. باید بعد از جدا کردن موی زائد از هر قسمت بدن در محل آن استعمال شود. در حقیقت بعد از آنکه موهای زائد خود را زدودید، این روغن گیاهی و دست ساز را باید روی آن (به غیر اطراف چشم ) استعمال نمایید و سه ساعت صبر کنید سپس با آب سرد موضع را بشویید. این روش به عنوان یکی از محبوب ترین شیوه های لیزر مو در طب سنتی می باشد. برای موهای بدن هم می توان از این روغن استفاده نمود به این صورت که در طول روز دو بار در موضع مورد نظر ماساژ دورانی ایجاد شود. به منظور حصول نتیجه ی کامل و مورد قبول از این روش سه الی شش ماه استفاده کنید. کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X