آیا لیزر موهای زائد جوش های پوستی امکان پذیر است؟

آیا لیزر موهای زائد جوش های پوستی امکان پذیر است؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

آیا لیزر موهای زائد جوش های پوستی امکان پذیر است؟

موهای زائد را با تیغ میتراشید؟ آیا میدانید که پیامد آن چیست؟ لیزر موهای زائد جوش های پوستی چیست؟ یکی از پیامدهای تراشیدن موها زائد این است که احتمالا به مرور زمان، شاهد مو‌های زیر پوستی خواهید بود. این نوع مو زیر پوستی یا به اصطلاح موهای جوشی می تواند قرمز شده و توده‌ای همراه با  تورم در اطراف فولیکول مو ایجاد کند. موهای زیر پوستی گاهی به عنوان جوش اصلاح هم نام برده می شود. در این عارضه یک یا چند مو در هم پیچیده شده و به جای خارج شدن از فولیکول مو، شروع به رشد زیر پوست می کنند. اولین علامت رشد مو زیر پوستی ممکن است فقط یک برآمدگی کوچک مانند جوش باشد ولی اگر به موقع درمان نشود و نادیده گرفته شود، حتما می تواند عفونت ایجاد کرده و منجر به التهاب، تورم و برآمدگی دردناکی می شود که حاوی چرک است. برای اطلاع از روش های درمان موهای  زائد جوش های پوستی تا انتهای این مطلب که توسط کلینیک ایران نوین تهیه شده، ما را همراهی کنید.

لیزر موهای زائد جوش های پوستی و موهای زیر پوستی

موهای زیر پوستی معمولا در مناطقی از بدن که اصلاح می شوند، رشد میکنند. در زنان موی زیر پوستی یا موهای زائد جوش بیشتر در اطراف محل بیکینی، پاها و زیر بغلشان دیده می شود اما در مردان موهای زائد جوشهای پوستی بیشتر در گونه ها، گردن، چانه و حتی روی سرشان پس از اصلاح رشد می کند. اگر چه رشد موی زیر پوستی می تواند روی پوست همه افرادی که به طرق مختلف مانند شیو کردن، اپیلاسیون یا برداشتن مو با بند، موهای زائد خود را اصلاح می کنند ایجاد شود، اما طبق نظر متخصصین کلینیک ایران نوین، این عارضه بیشتر روی کسانی تاثیر می گذارد که موهای صاف ندارند. بسیاری از متخصصین بر این عقیده‌اند که موهای زائد جوش های پوستی اغلب خودشان خود به خود از بین می روند. اما برای این که عفونی نشده و ایجاد جوش و درد نکنند می توانید آن ها را به طرق مختلف درمان کنید. علائم این موهای زائد جوشهای پوستی عبارتند از التهاب پوست، تورم، خارش پوست، برجسته شدن و پرچرک شدن ناحیه برآمده، تیره شدن پوست.

بهترین روش درمان لیزر موهای زائد جوش چیست؟

بهترین روش درمان موهای زائد جوش های پوستی، لیزر موهای بدن است. تنها جایگزین روشهای سنتی برای حذف این موها انجام لیزر در کلینیک ایدان نوین است. لیزر فولیکولهای مو را از بین میبرد و دیگر در این مورد نگرانی نخواهید داشت. این مهم را به خاطر داشته باشید که حتما باید جلسات را کامل کنید و به توصیه پزشکان قبل و بعد از انجام لیزر در کلینیک ایرانیان توجه کنید و تمام و کمال آنها را انجام بدهید تا به نتیجه مطلوب برسید. کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X