دستگاه لیزر دایود vikini

دستگاه لیزر دایود vikini

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

دستگاه لیزر دایود vikini

برای بیمارانی که معضل اساسی آنها رفع موهای زاید است. یاد آوری این نکته ضروری است که برای اثر بخشی هر چه بیشتر درمان ، میتوان به صورت ترکیبی  از دو طول موج برای لیزر موهای زاید استفاده کرد. دستگاه  لیزر دایود VIKINI  دارای دو هندپیس 755 و 808 نانومتر بوده و برای انواع پوست‌ها کاربرد خواهد داشت. بنابراین طیف وسیعی از مراجعین را پوشش می‌دهد.

دستگاه لیزر  دایود VIKINI چه طول موج‌هایی را پوشش می‌دهد

همان گونه که میدانید طول موج دایود به منظور رفع موهای زاید وطول موج لیزر الکساندرایت با یکدیگر فرق دارند ، به نحوی که اولی و دومی ، چیزی در حدود ۷۵ مانومتر تفاوت وجود دارد. در اینجا وارد بحث تخصصی در این زمینه نمی‌شویم ، فقط یاد آوری میکنیم ، که عمق نفوذ این دو لیزر تفاوت دارد.اولی دارای عمق نفوذ بیشتری است ، پس برای پوست تیره بهتر کار میکند ، دومی هم طول موج بالایی دارد ، اما برای پوست های روشن مناسب تر است. اگر چه لیزر دایود ویکینی این مزیت را دارد که جوابگوی درمان برای طیف گسترده‌ای از بیماران است .

ویژگی  دستگاه لیزر دایود VIKINI

این دستگاه دو موتوره است. موتور FDP  نوعی از موتور است که در صورت استفاده از آن درد بیمار به حداقل می‌رسد و در مقابل آن موتور DP2  وجود دارد که کارآیی دستگاه را به طرز چشم‌گیری افزایش می‌دهد. دایود VIKINI دارای سیستم کولینگ است که از اپیدرم پوست حفاظت خواهد کرد.

مضرات استفاده از دستگاه‌های قدیمی و بی کیفیت برای لیزر

این دستگاهها با سیستم نوری کارمیکنند. لیزر با دستگاههای فوق سبب می‌شود تا برگشت مو به سرعت بیشتری انجام شود و در نتیجه تعداد جلسات لیزر بیشتر میشود وعملا وجه پرداختی شما در نهایت بسیار افزایش میابد. به دلیل مسائل فوق ، ودر صورت اینکه مراجع مشکل هورمونی هم نداشته باشد ، تعداد جلسات به هشت جلسه افزایش میابد وبعد هر سه ماه یکبار وسپس هر شش ماه یکبار باید مراجعه کنید تا جلسات شارژ انجام شود، درنتیجه ، هزینه نهایی نه تنها کم که بسیار بیشتر از حد انتظار است، در ضمن به یاد داشته باشیم که این پروسه با همین روشی که برایتان توضیح دادیم ، نه  در مراکز زیبایی  بلکه توسط پزشک عمومی ودر مطب انجام شده ، بنا براین به هوش باشید که اولا به فرد متخصص ،مجرب وبا وجدان مراجعه کنید ودیگر اینکه هر گز کیفیت را فدای کمیت نکنید. کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X