قیمت و هزینه بالا بردن ابرو با هایفو

قیمت و هزینه بالا بردن ابرو با هایفو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

قیمت و هزینه بالا بردن ابرو با هایفو

یکی از اثرات پیری و بالا رفتن سن در افراد افتادگی پیشانی و ابرو می باشد. برخی افراد با توسل به روش های جراحی اقدام به لیفت ابرو و پیشانی می کنند. این روش ها که عموماً با عنوان جراحی بلفاروپلاستی به کار می روند، هرچند ممکن است به صورت دائمی به درمان افتادگی ابرو در فرد بپردازند اما عوارض نظیر ایجاد خط بخیه و خط برش را در صورت فرد دارند. همچنین روش های بالا بردن ابرو با بوتاکس و تزریق ژل و چربی از ماندگاری بالایی برخوردار نیستند. روش جدید بالا بردن ابرو با هایفو ، نسبت به روش های قبل دارای عوارض کمتر و ماندگاری بیشتری می باشد.

لیفت صورت با هایفو تراپی

هایفو تراپی یا به اصطلاح HIFU یک روش جدید برای لیفت صورت و بالا بردن عضلات صورت است. در این روش که از امواج اولتراسوند استفاده می شود، بسیار مطمئن و بی خطر بوده و در یک جلسه حدوداً یک ساعته انجام می شود. لیفت صورت در جلسات هایفو بدون هیچ گونه درد و خونریزی همراه بوده و به صورت مؤثری به لیفت صورت و سفت کردن عضلات صورت و در نتیجه جوانسازی پوست صورت کمک می کند.

مزایای هایفوتراپی برای صورت

با انجام عمل لیفت صورت با هایفو در کمترین زمان می توان نتایج و آثار این عمل را مشاهده نمود. از جمله نتایج هایفوتراپی صورت می توان به موارد زیر اشاره نمود:
  1. بالا بردن ابرو با هایفو
  2. درمان بیماری افتادگی پلک فوقانی
  3. رفع چین و چروک اطراف چشم
  4. لیفت گونه
  5. محو تدریجی خط خنده و خط گریه
  6. لیفت چانه و غبغب
  7. سفت کردن پوست های شل

بالا بردن ابرو با هایفو

در عمل بالا بردن ابرو با هایفو ، امواج صوتی اولتراسوند با تحریک کلاژن سازی در پوست به کمک جوانسازی پوست می آیند. در این روش، بدون ایجاد برش و جراحی، امواج اولتراسوند به لایه های زیرین پوست نفوذ کرده و به ترمیم و بازسازی پوست می پردازند. یکی از مزایای بالا بردن ابرو با هایفو این است که در این روش، با مانیتورینگ پیوسته فرآیند عمل، پزشک متخصص می تواند با دقت بیشتری به اعمل اشعه های هایفو به بافت های پوست پرداخته و نتیجه دقیق تری را از لیفت ابرو به دست آورد. عمل لیفت ابرو با هایفو در یک جلسه به طول انجامیده و در نهایت به سفت شدن عضلات و جوانسازی پوست بیمار می انجامد. بهترین کاندیدا برای انجام عمل بالا بردن ابرو با هایفو افرادی هستند که به روشی سریع برای لیفت ابرو و جوانسازی صورت خود نیاز داشته و از دوران نقاهت طولانی عمل های جراحی اجتناب می کنند. اثرات نهایی عمل لیفت ابرو با هایفو پس از 3 الی 6 ماه مشخص خواهد شد.

هزینه بالا بردن ابرو با هایفو

هزینه و قیمت عمل بالا بردن ابرو با هایفو به وضعیت پوست فرد و تشخیص پزشک متخصص بستگی دارد. بهتر است برای استعلام هزینه و قیمت عمل لیفت ابرو با هایفو تراپی از کلینیک پوست و مو مورد اطمینان خود مشورت بگیرید. منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X