مقایسه خطرات لیفت ابرو با جراحی و بوتاکس

مقایسه خطرات لیفت ابرو با جراحی و بوتاکس

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مقایسه خطرات لیفت ابرو با جراحی و بوتاکس

برای رفع افتادگی ابروها می توان از روش های لیفت ابرو با جراحی و یا بوتاکس استفاده کرد. هر کدام از این روشها مزایا و معایب مخصوص به خود را دارا می باشند. ابروهای افتاده باعث می شود که چهره شما همیشه خسته و ناراحت به نظر برسد و سن شما را بیشتر از آنچه واقعا هست نشان می دهد. افتادگی ابرو نه تنها سن شما را بالا می برد بلکه چهره شما را دائما خسته و ناراحت نشان میدهد و از شادابی چهره به شدت کم میکند. به همین دلیل بسیاری از افراد به روش های مختلف بالا بردن ابرو روی می آورند. وجود چین و چروک پیشانی و در فاصله بین ابروها، پایین بودن ابروها وجود پوست اضافه در ناحیه پیشانی و ابرو از جمله مواردی هستند که افراد را کاندیدای لیفت ابرو با جراحی و یا بوتاکس می گردانند.

روشهای رفع افتادگی ابروها

  • جراحی آندوسکوپی
  • جراحی باز
  • هایفوتراپی
  • تزریق بوتاکس ابرو
  • تزریق ژل
  • تزریق چربی
  • لیفت ابروها با نخ

عملکرد روش لیفت ابرو با جراحی

جراحی لیفت ابرو با جراحی برای آن دسته از افراد که افتادگی خفیف ابرو دارند مناسب می باشد. با استفاده از این روش به راحتی میتوان بنا به درخواست بیمار و صلاحدید پزشک چین و چروک ناحیه پیشانی را هم حین جراحی از بین برد. در جراحی زیبایی افتادگی ابرو پزشک بیمار را در حالت بیهوشی عمومی قرار داده و جراحی را انجام می دهد. زمان بهبود برای افراد با شرایط جسمانی مختلف یکسان نیست و بین 2 تا 4 هفته طول خواهد کشید.

عملکرد تزریق بوتاکس برای رفع افتادگی ابرو

یکی دیگر از روشهای بالا کشیدن ابرو تزریق بوتاکس می باشد. تزریق بوتاکس موجب ریلکس شدن عضلات می گردد. استفاده از بوتاکس برای حل مشکلات چین و چروک و یا افتادگی قسمت های مختلف صورت یک راه حل موقتی و کوتاه مدت می باشد. بطوریکه نتایج درمان بعد از گذشت 3 تا 6 ماه از بین میروند و نیاز به تزریق مجدد خواهد بود.

خطرات جراحی زیبایی ابرو

جراحی لیفت ابرو در صورتی که نزد پزشک متخصص انجام شود خطر خاصی ندارد و عوارض موقتی مانند کبودی و ورم نیز خود به خود و با گذشت دوره نقاهت از بین خواهند رفت. با این حال استفاده از روش تزریق سریع تر و راحت تر از جراحی می باشد. برای تصمیم گیری راجع به روش مناسب بهتر است با یک پزشک متخصص صحبت کنید و نظر او را جویا شوید. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X