قیمت و هزینه لیفت سینه با روش عمل جراحی ماستوپکسی

قیمت و هزینه لیفت سینه با روش عمل جراحی ماستوپکسی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

قیمت و هزینه لیفت سینه با روش عمل جراحی ماستوپکسی

جراحی ماستوپکسی یا لیفت سینه یک راه حل مناسب برای افرادی است که به دلایل مختلف از جمله کهولت سن، افزایش یا کاهش وزن، بارداری و شیردهی و یا به دلایل ژنتیکی، با مشکل افتادگی سینه مواجه هستند.

عملکرد جراحی ماستوپکسی چگونه است؟

روش جراحی ماستوپکسی برای بالاکشیدن سینه و گرد و خوش فرم کردن آنها انجام می گردد. در این روش سینه ها به سمت بالا کشیده شده و نوک آنها طوری جابجا می گردد که در مرکز قرار بگیرد. این نوع جراحی زیبایی سینه به طور کلی برای اهدافی مانند اصلاح افتادگی سینه، خوش فرم کردن سینه، کاهش سایز سینه و جابجایی نوک آن انجام می گردد. بعد از انجام جراحی نتایج آن درمدت زمان بسیار کمی مشخص خواهد شد. تنها کافیست ورم و کبودی جراحی از بین برود تا نتیجه مشخص شود. خطوط جراحی نیز به مرور زمان از بین خواهند رفت. برای ماندگاری طولانی مدت نتایج درمان باید از تغییر وزن جلوگیری کرده و روند زندگی سالمی را دنبال نمایید. به این ترتیب نتایج درمان دائمی خواهند بود.

جراحی ماستوپکسی به چه افرادی توصیه می گردد؟

لیفت سینه برای آن دسته از بانوان که از سایز یا فرم سینه خود احساس رضایت ندارند و مایل به داشتن تغییراتی در سایز و فرم سینه خود هستند مناسب می باشد. برای انجام جراحی شخص باید از سلامتی کامل برخوردار بوده و قبل از عمل از مصرف دخانیات و الکل خودداری کند. انجام جراحی پلاستیک سینه برای بانوان باردار یا شیرده مناسب نمیباشد. و حتی بعد از جراحی تا 6 ماه امکان بارداری وجود ندارد. برای انجام این عمل اندازه و سایز دقیق سینه باید مشخص باشد که در دوران شیردهی و بارداری امکان پذیر نمی باشد.

عوارض جراحی زیبایی سینه

پس از عمل احتمال مشاهده کبودی و ورم در ناحیه تحت درمان وجود دارد که پس از گذشت 2 تا 4 هفته برطرف می شود. همانطور که گفته شد افرادی که قصد بارداری دارند باید از انجام این عمل خودداری کنند چرا که بارداری تا 6 ماه بعد از عمل احتمال خط را افزایش میدهد.

قیمت و هزینه جراحی ماستوپکسی

قیمت جراحی به قصد بیمار از انجام جراحی و همچنین وضعیت او بستگی دارد که قبل از انجام مشاوره با پزشک امکان برآورد آن میسر نیست. اگر تصمیم به جراحی گرفته اید برای کسب اطلاعات دقیق به یک پزشک متخصص مراجعه نمایید. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X