هزینه و قیمت جراحی افتادگی پوست ران

هزینه و قیمت جراحی افتادگی پوست ران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه و قیمت جراحی افتادگی پوست ران

یکی از جراحی های پر طرفدار در بین افرادی که اضافه وزن خود را به طرق مختلف برطرف می نمایند و با پوست شل و اضافه روبرو می شوند، جراحی افتادگی پوست می باشد. در این مقاله به بررسی هزینه و قیمت جراحی افتادگی پوست ران می پردازیم. ران ها در برابر کاهش وزن بسیار مقاوم هستند. سلول های چربی یا سلولیت بیش از حد به راحتی زیر پوست ران جمع می شوند و تناسب اندام افراد را بهم می ریزند. با افزایش حجم ران پوست این قسمت هم کش می آید بطوری که بعد از کاهش وزن بخصوص در افرادیکه اضافه وزن خیلی زیادی داشته باشند پوست به راحتی جمع نمی شود. پوست شل و اضافه ران ها بعد از لاغری ظاهر ناخوشایندی به پاها می دهد در نتیجه از بین بردن آنها برای افراد مهم می باشد. جراحی افتادگی پوست ران به همین منظور انجام می شود.

جراحی افتادگی پوست ران برای چه افرادی مناسب است؟

جراحی لیفت ران به منظور صاف کردن پوست اضافه ران در اثر لاغری و یا بالا رفتن سن انجام میشود. لاغری می تواند بطور طبیعی و با استفاده از رژیم های لاغری و ورزش و یا با استفاده از جراحی زیبایی و روش هایی مانند لیپوساکشن حاصل شده باشد اما در هر صورت اگر وزن زیادی را از دست دهید به خصوص در سنین بالا، شاهد پوست اضافی خواهید بود. انجام این جراحی برای افراد در تمام سنین می تواند مناسب باشد اما قبل از هر چیز مشورت با یک پزشک جراحی زیبایی متخصص ضرورت دارد.

توصیه های پس از انجام جراحی زیبایی لیفت ران

جراحی افتادگی پوست ران هم مانند هر جراحی پلاستیک و زیبایی دارای دوره نقاهت می باشد. در طی این دوران باید حتی الامکان از انجام فعالیت های سنگین خودداری کرده  و به استراحت بپردازید. مشاهده تورم و کبودی پس از انجام جراحی طبیعی است که پس از 2 تا 4 هفته برطرف می گردد. با این حال بهتر است ملاقات های خود را با پزشک بعد از درمان تا بهبودی کامل قطع نکنید.

هزینه و قیمت جراحی افتادگی پوست ران

قبل از مشاوره با پزشک نمیتوان قیمت دقیقی برای جراحی زیبایی در نظر گرفت. میزان هزینه و قیمت به شرایط بیمار و کلینیک زیبایی که انتخاب می کند بستگی دارد. اگر قصد انجام این عمل را دارید بهتر است با یک پزشک متخصص صحبت کنید. پزشک به از انجام بررسی های لازم هزینه نهایی و شرایط جراحی را برای شما تشریح خواهد کرد. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X