لیفت صورت با جراحی افتادگی گونه

لیفت صورت با جراحی افتادگی گونه

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

لیفت صورت با جراحی افتادگی گونه

بسیاری از افراد ممکن است بر اثر کاهش وزن ناگهانی، رژیم های سخت و یا افزایش سن با افتادگی گونه و صاف و تخت شدن آن مواجه گردند. داشتن گونه هایی برجسته و زیبا تأثیر بسیار زیادی در جذابیت چهره دارد به همین دلیل این افراد از لاغر شدن و افتادگی گونه های خود ناراضی بوده و به دنبال راه حل مطمئن برای حل این مشکل می گردند. هدف از جراحی افتادگی گونه اضافه کردن حجم گونه و بالا بردن آن میباشد. گونه های برجسته و پر که معولاً در سنین نوجوانی و جوانی مشاهد می شود باعث افزایش زیبایی و طراوت چهره می گردد. با بالا رفتن سن گونه ها صاف و فرورفته  می گردند.  ومجموعه ای از عوامل ژنتیکی، رژیم های لاغری سخت و مصرف نوشیدنی های الکلی،بیماری های عصبی و... نیز در افتادگی گونه ها نقش دارند. البته کوچک بودن استخوان گونه به طور طبیعی نیز ممکن است علت صاف و فرو رفته دیده شدن گونه ها باشد. [caption id="attachment_7596" align="aligncenter" width="300"] افتادگی گونه[/caption]

روشهای مختلف لیفت صورت برای رفع افتادگی گونه

تزریق چربی و ژل

یکی از روش های برجسته سازی گونه ها تزریق ژل و دیگری تزریق چربی می باشد. این روش های غیر جراحی بوده و با بی حسی موضعی انجام می گردند. هر دوی این روش ها موقت هستند ولی تفاوتهایی نیز با هم دارند. در تزریق چربی، از چربی اضافه بدن خود فرد که معمولاً از ناحیه باسن و ران برداشته می شود برای افزایش حجم گونه استفاده می گردد که چون از بافت بدن خود فرد است راحت تر جذب شده و نتایج رضایت بخش تری خواهد داشت. ولی در تزریق ژل گونه از مواد مصنوعی برای برجسته سازی گونه استفاده میشود که به همین دلیل با مشکلات و عوارض بیشتری نسبت به تزریق چربی همراه است. امکان حرکت ژل زیر پوست یکی از مشکلات ناشی از این روش می باشد.

جراحی افتادگی گونه

یکی از روش های مؤثر برای زیباتر کردن گونه ها جراحی افتادگی گونه می باشد. در این روش استخوان گونه جراحی میشود. همانطور که مشخص است عوارض و خطرات جراحی به نسبت سایر روش ها بیشتر است و به همین دلیل کمتر مورد استفاده قرار می گیرد.

لیفت گونه

لیفت گونه از روش های مؤثر برای حل مشکل افرادی است که از افتادگی گونه رنج  می برند. در این روش با نخ های مخصوص چربی گونه را به محل قبلی خود برمیگردانند. برای استفاده از این روش لازم است که خود فرد از حجم گونه خوبی برخوردار باشد که فقط نیاز به فرم دهی دارد.

پروتز گونه

پروتز گونه یک روش مناسب برای آن دسته از افراد که گونه هایشان تحلیل رفته می باشد. از پروتز گونه میتوان همزمان با لیفت گونه برای داشتن گونه هایی برجسته و زیبا بهره گرفت. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X