فواید دیسپورت و ماندگاری آن نسبت به بوتاکس

فواید دیسپورت و ماندگاری آن نسبت به بوتاکس

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

فواید دیسپورت و ماندگاری آن نسبت به بوتاکس

دیسپورت یک روش درمانی جدید است که به تازگی به عنوان جایگزین بوتاکس شناخته شده است. فواید دیسپورت موجب شده که مورد تقاضای بسیاری در بیشتر کشورها قرار بگیرد. دیسپورت با عملکردی شبیه به بوتاکس برای از بین بردن چین و چروک صورت به خصوص برای چروک های تازه مورد استفاده قرار می گیرد. در این روش نیازی به انجام جراحی و بیهوشی نمی باشد.

موارد استفاده از دیسپورت

دیسپورت برای از بین بردن چین و چروک پیشانی، خطوط اخم و خطوط لبخند، بالا کشید ابرو، از بین بردن چروک گردن، پر کردن قسمت های فرورفته روی گونه، درمان سفتی عضلات فوقانی یا تحتانی، درمان درستونی گردنی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین می تواند برای درمان کمر درد و سردردهای میگرنی هم استفاده شود. در واقع همانطور که مشاهده میکنید موارد استفاده از دیسپورت و بوتاکس یکسان بوده و تنها در نوع عملکرد تفاوتهای دارند که در ادامه به شرح  انها می پردازیم.

مزایای دیسپورت نسبت به تزریق بوتاکس

  • امکان استفاده برای افرادی که عضلاتشان نسبت به بوتاکس واکنش نشان نمی دهند
  • ظاهر طبیعی و یکنواخت
  • ماندگاری بیشتر
  • عدم احتیاج به بی حسی
  • قیمت کمتر
  • ایجاد نرمی و لطافت بیشتر در پوست ناحیه تحت درمان
  • مشاهده نتایج فوری
 

ماندگاری دیسپورت نسبت به بوتاکس و تفاوت های آنها

طبق بررسی های انجام شده در برخی موارد مشاهده شده که دیسپورت از ماندگاری بیشتری نسبت به بوتاکس برخوردار است البته بوتاکس در دو نوع موقتی و دائمی وجود دارد. که می توان گفت ماندگاری دیسپورت نسبت به ماندگاری بوتاکس موقت بیشتر است. نتایج تزریق این  ماده بسیار سریع تر از تزریق بوتاکس قابل مشاهده است  و این مزیت موجب می گردد افرادی که به دنبال یک راه حل فوری هستند و یا قصد شرکت در یک مراسم مهم را دارند تمایل بیشتری به استفاده از دیسپورت به جای بوتاکس داشته باشند. مراحل تزریق دیسپورت بسیار شبیه به تزریق بوتاکس می باشد اما مقدار تزریق آن با بوتاکس تفاوت دارد. به طور معمول میزان تزریق دیسپورت سه برابر بیشتر از بوتاکس می باشد. یک تفاوت دیگر بوتاکس و دیسپورت در میزان درد آنها حین تزریق میباشد. که از جمله فواید دیسپورت محسوب می گردد.  در تزریق بوتاکس درد بیشتری نسبت به تزریق دیسپورت حس می گردد و از آنجا که هردوی آنها بدون بیهوشی انجام می شوند تحمل درد تزریق دیسپورت برای بیمار بسیار راحت تر است. البته تشخیص اینکه کدام ماده برای شما بهتر است بر میگردد به تشخیص پزشک متخصص. متخصص پوست و مو بعد از انجام بررسی های لازم مشخص می کند که کدام روش برای شما مناسب تر است. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست و کاشت مو  ایران نوین [caption id="attachment_19195" align="aligncenter" width="600"] کاشت مو[/caption]  
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X