کلینیک بوتاکس صورت

کلینیک بوتاکس صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

کلینیک بوتاکس صورت

در پانزده سال گذشته استفاده از بوتاکس برای درمان چین و چروک، به سرعت در حال افزایش بوده و تزریق بوتاکس به یکی از محبوبترین درمان های زیبایی غیر جراحی تبدیل شده است. انتخاب کلینیک بوتاکس مناسب برای اولین بار ممکن است دشوار باشد، با این حال چند نکته ساده وجود دارد که شما می توانید با پیروی از آنها، کلینیک مناسبی را انتخاب کنید.

تزریق بوتاکس با سست کردن عضلات صورت کار می کند؛ به طوری که پوست صورت بدون چین و چروک و نرم و صاف تر به نظر خواهد رسید. این اثرات به طور متوسط، سه ماه بعد از تزریق بوتاکس از بین می روند و عضلات صورت دوباره فعال می شوند.

درمان بوتاکس به طور کلی ایمن است و اثرات آن برگشت پذیر می باشد. با این حال، گزارشاتی در رابطه با تجربه های بد ناشی از درمان های زیبایی وجود دارد. در اینجا چند نکته وجود دارد که باید قبل از انتخاب یک کلینیک بوتاکس مناسب به آنها توجه نمایید.

نکات قابل توجه در انتخاب بهترین کلینیک بوتاکس

  1. تزریق بوتاکس یک روش ماهرانه است و باید توسط یک متخصص واجد شرایط و آموزش دیده، و ترجیحا پزشک انجام شود. همچنین برخی پرستاران با تجربه هم وجود دارند که تزریقات بوتاکس و پرکننده های پوستی را در کلینیک ها انجام می دهند.
  2. بررسی کنید که پزشک دارای مجوز قانونی مربوطه باشد.
  3. قبل از انجام هر گونه درمان زیبایی، باید بررسی کنید که پزشک تحت پوشش بیمه ای مناسبی باشد، که به عنوان بازپرداخت پزشکی نیز شناخته می شود، این امر برای محافظت از شما در صورت بروز اشتباه است.
  4. بسیاری از کلینیک های پزشکی، دندانپزشکی و زیبایی وجود دارد که بوتاکس و سایر روشهای زیبایی را ارائه می دهند. اخیرا مکان های دیگری همچون سالن ها، آرایشگری ها و فروشگاه های بزرگ نیز، خدمات تزریق بوتاکس را ارائه می دهند. بسیاری از این محل ها با استانداردهای مناسب مجهز شده اند. اما متاسفانه تعداد کمی از این محیط ها، برای انجام درمان های تزریقی مناسب نیستند. ما به شما توصیه میکنیم که در استفاده از محل های غیر اصلی محتاط تر باشید. بوتاکس در خانه هم مکان مناسبی برای درمان نیستند.
  5. به دنبال کلینیک هایی باشید که تمرکز اصلی آنها بر روی بوتاکس و سایر روشهای زیبایی است. یکی از مشخصات کلینیک های خوب آنست که آنها سایر روش های زیبایی مرتبط مانند پرکننده های پوستی را هم ارائه دهند.

در برخی از کلینیک هایی که خدمات بوتاکس را ارائه می دهند، قیمت های بسیار پایین وجود دارد، اما همیشه ارزان ترین به معنای بهترین نیست، پس تنها بر اساس قیمت ها تصمیم گیری نکنید.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست و تزریقات دستگاهی ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X