عوارض و هزینه جراحی پوست اضافه و شل شکم بعد از لاغری

عوارض و هزینه جراحی پوست اضافه و شل شکم بعد از لاغری

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

عوارض و هزینه جراحی پوست اضافه و شل شکم بعد از لاغری

جراحی پوست اضافه و شل شکم بعد از لاغری چیست و چه عوارض و هزینه ای دارد؟ با ما همراه باشید تا پاسخ به این سوال ها را بیابید. چاقی یک بیماری رو به رشد در کشورهای توسعه یافته در سراسر جهان است. چاقی به علت مشکلات بهداشت عمومی، از جمله افزایش دیابت نوع 2، بیماری قلبی و بیماریهای مفصلی، تغذیه نادرست و عدم تحرک بوجود می آید.

جراحی پوست اضافه شکم چیست؟

رژیم غذایی و ورزش می تواند در از دست دادن وزن اضافه بدن مؤثر باشد. برخی افراد نیز برای رسیدن به تناسب اندام به انواع جراحی لاغری بدن روی می آورند. با این حال مشکلات افرادی که به شدت چاق هستند با کاهش وزن از بین نمیرود. در طی افزایش وزن، پوست گسترش می یابد تا حاوی چربی های زیرین باشد و اغلب ممکن است الاستیک خود را از دست بدهد. اگر افراد سالمند یا افرادی که وزنشان بیش از حد زیاد است، وزن خود را کاهش می دهند، پوست و بافت های زیرین به طور طبیعی به اندازه اصلی خود باز نمی گردند. تعدادی از روش های جراحی برای برداشتن پوست و چربی بیش از حد در دسترس است. از جمله مزایای جراحی پوست اضافه شکم و پهلو می توان به بهبود کیفیت پوست، زیبایی بدن و کنترل بهتر نتایج حاصل از کاهش وزن اشاره کرد. آماده سازی این روش شامل از دست دادن وزن و رسیدن به وزن پایدار بدن قبل از عمل است.

عوارض جراحی پوست اضافه

عوارض بعد از کاهش وزن و انجام جراحی زیبایی به طور عمده در بیماران وجود دارد اما بسته به شدت کاهش وزن و سیستم بدن خود فرد ممکن است متفاوت باشد. اکثر افراد در طول 24 تا 48 ساعت بعد از انجام جراحی در بیمارستان می مانند. پیاده روی در روز جراحی بسیار مهم است. بخیه ها معمولاً بعد از گذشت چند روز از بین میروند. عفونت، پارگی جای بخیه، واکنش بدن به بخیه و به وجود آمدن زخم در محل جراحی از جمله عوارض احتمالی بعد از انجام جراحی پوست اضافه و شل شکم محسوب می شوند.

هزینه جراحی پوست اضافه به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه های حذف پوست اضافی ثابت نیست. بنابراین اگر میخواهید بدانید که این عمل چقدر هزینه دارد باید به یک پزشک جراحی زیبایی مراجعه نمایید.
  • مقدار پوست اضافه بدن
  • تعداد دفعات مورد نیاز جراحی
  • آزمایشات تشخیصی و داروهای بعد از عمل
  • شرایط بدنی شما
  • تعرفه های مطب
  • و...
کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X