قیمت بوتاکس صورت

قیمت بوتاکس صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

قیمت بوتاکس صورت

از جمله روش های جوانسازی پوست صورت که مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) نیز هست ، تزریق ماده ی بوتاکس می باشد. در صورت از بوتاکس جهت رفع چین و چروک ها، خط اخم ،خطوط بین ابروها ، خط خنده ،خطوط پیشانی ، خطوط گوشه های لب ، خطوط روی لب و درمان افتادگی ابرو استفاده می شود. با توجه به نیاز فرد به میزان بوتاکس و مهارت پزشک ، قیمت بوتاکس صورت تعیین می شود.

ماده بوتاکس توسط سوزنهای بسیار ریز و مخصوص در نواحی موردنظر طی چند دقیقه بدون نیاز به بیهوشی تزریق میشود. این ماده عضلات فعال را موقت از غیرفعال میکند. با پر کردن فرورفتگی های صورت باعث بازگرداندن جوانی و شادابی به چهره ی فرد می گردد.

۵ تا ۶ ماه پس از تزریق اول، برای ماندگاری بیشتر فرد باید تزریق بوتاکس را مجددا انجام دهد.

تزریق بوتاکس به منظور جوانسازی پوست صورت می تواند هم در زنان و هم در مردان موثر واقع گردد .

قیمت بوتاکس صورت 

هزینه و قیمت بوتاکس صورت بستگی به تعداد تزریق های مورد نیاز و میزان ماده مورد استفاده دارد که این هزینه می تواند در مراکز معتبرتر با توجه به مهارت پزشک متخصص در امر تزریق بوتاکس نیز بیشتر باشد.

[caption id="attachment_19514" align="aligncenter" width="600"] قیمت تزریق بوتاکس[/caption]

تعداد واحدهای تزریق مورد نیاز هر متقاضی بطور معمول با توجه به میزان فعال بودن عضلات تعیین می شود که این موضوع، هزینه تزریق بوتاکس را متغیر خواهد کرد.

 همچنین قیمت بوتاکس صورت در نواحی مختلف صورت با توجه به حساسیت ناحیه و میزان ماده ی تزریقی متفاوت است.

 بهترین راه برای تعیین قیمت بوتاکس در ناحیه مورد نظر فرد متقاضی ، تماس و صحبت با مشاورین کلینیک ایران نوین است که به طور منظم و فعال پاسخگوی مراجعه کنندگان محترم می باشند.

 هزینه بوتاکس به دلیل کاربرد زیبایی آن معمولا تحت پوشش بیمه قرار ندارد ، از این رو هزینه ی انجام آن به صورت آزاد محاسبه می شود.

تزریق بوتاکس در مرکز تخصصی بوتاکس صورت

به دلیل حساسیت و ظرافت چهره ی فرد ، می بایست از انجام تزریق بوتاکس در مراکز غیرتخصصی چون باشگاه ها و آرایشگاه ها جدا خودداری کرد ، زیرا به دلیل گرانی ماده ی بوتاکس اصل ، بسیاری از افراد سودجو با دریافت هزینه پایین و تزریق ماده ی بوتاکس بی کیفیت و تقلبی باعث وارد آمدن خسارت  مالی و جانی زیادی به مراجعه کنندگان می شوند.

ماده بوتاکس بی کیفیت به علت عدم سازگاری و پیوند با بدن فرد به مرور باعث ایجاد ناصافی ، فرو رفتگی و برآمدگی وبسیاری از عوارض جبران ناپذیر به فرد می شود که برای تخلیه ی این ماده ی فاسد و تقلبی نیاز به عمل و جراحی هایی با هزینه های هنگفت خواهد بود.

به همین منظور جهت جلوگیری از عواقب تزریق بوتاکس بی کیفیت ، این تزریق باید در مراکز تخصصی توسط پزشک متخصص پوست صورت پذیرد تا از کیفیت و مرغوبیت بوتاکس تزریقی اصل اطمینان کامل حاصل گردد و فرد با خیالی آسوده فقط منتظر نتایج مطلوب پس از تزریق بوتاکس باشد.

 

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست و تزریقات دستگاهی ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X