بهترین متخصص عمل لیفت ابروی مردان

بهترین متخصص عمل لیفت ابروی مردان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین متخصص عمل لیفت ابروی مردان

یکی از مهمترین مراحل در تصمیم به عمل های جراحی زیبایی ، انتخاب پزشک متخصص خوب و مجرب می باشد. آقایان و خانم های بسیاری برای زیبایی صورت خود به دنبال بهترین متخصص لیفت ابرو هستند اما چرا هر پزشکی، برای عمل لیفت ابروی مردان مناسب نیست؟ یک متخصص لیفت ابرو مجرب باید به تمام اصول زیبایی شناسی آگاه بوده و بداند که زیبایی ابرو در مردان و زنان با یکدیگر متفاوت است. از لحاظ زیبایی، محل ابرو در مردان باید روی لبه بالایی استخوان دور چشم باشد اما این محل در خانم ها کمی بالاتر است. از آنجایی که در آقایان قسمت خارجی ابرو پایین تر یا هم سطح قسمت داخلی ابرو است، عمل زیبایی لیفت ابروی مردان برای بخشیدن چهره ای مردانه تر به آن ها به کار می رود. به علاوه، در عمل لیفت ابروی مردان ، باید مراقب بود تا ضمن حفظ چهره مردانه، خط و خطوط و چین و چروک های زیادی در قسمت بین ابروهای فرد به وجود نیاید.

بالا بردن ابرو در عمل لیفت ابروی مردان

افزایش سن بیش از 40 سال در تمامی زنان و مردان، اثراتی چون افزایش چین و چروک و شل شدن پوست در صورت و نواحی اطراف چشم و ابرو و حتی پیشانی مشاهده می شود. یکی از اولین جاهایی که چین و چروک صورت در آن مشاهده می شود، پیشانی است که برای حل این مشکل آقایان می توانند از عمل لیفت ابروی مردان استفاده نمایند. از آنجایی که آقایان کمتر با استفاده از لوازم آرایشی می توانند حالت چهره خود را عوض کنند، بنابراین متخصص لیفت ابرو باید دقت لازم را به عمل آورد تا بهترین نتیجه را برای آقایانی که اقدام به عمل لیفتینگ ابرو می کنند حاصل نماید. به طور کلی، ابروی مردان در موقعیتی پایین تر از ابروی خانم ها قرار دارد. اما باید دقت کرد که ابروهای بیش از حد پایین باعث خسته و عصبی نشان دادن چهره فرد شده و ابروهای بیش از حد بالا، حالتی متعجب و هراسان به فرد می بخشد. در بسیاری از موارد برای رسیدن به بهترین نتیجه جوانسازی پوست در مردان به دو عمل همزمان جراحی پلک و لیفت ابرو نیاز است. این عمل ها همراه با بیهوشی کلی بدن بوده و به مدت 1 ساعت به طول می انجامد.

روش های قدیمی تر لیفت ابرو و پیشانی در آقایان

در گذشته برای بالا بردن ابرو و پیشانی در آقایان از روش های جراحی تهاجمی و برش عرضی پوست سر استفاده می شده است. اما این روش ها به دلیل باقی گذاشتن اسکار در آقایان دیگر استفاده نمی شود و به جای ان از روش های نوین مانند هایفوتراپی یا لیفت با نخ و ... استفاده می شود. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X