بهترین روش ها برای زاویه دار کردن صورت مردان با تزریق ژل چانه

بهترین روش ها برای زاویه دار کردن صورت مردان با تزریق ژل چانه

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین روش ها برای زاویه دار کردن صورت مردان با تزریق ژل چانه

از آنجا که هفتی شکل بوده یا به اصطاح زاویه دار بودن صورت تأثیر بسزای در زیبایی افراد دارد، روش های نوین بسیاری برای رسیدن به هدف بوجود آمده که یکی از آنها تزریق ژل چانه می باشد. صورت مربعی شکل با توجه به معیارهای زیبایی امروزه چندان دلچسب نبوده و زیبایی و ظرافت چهره را از بین میبرد. به همین علت افراد زیادی برای بهبود ترکیب صورت و زیباتر کردن آن به فکر زاویه دار کردن صورت می افتند.

روش های زاویه دار کردن صورت

بطور کلی زاویه دار کردن صورت به سه طریق لاغر کردن صورت، بزرگ و برجسته کردن چانه و گونه و کوچک کردن فک صورت میگیرد. هر فرد بسته به حالت چهره و به دلخواه خود میتواند به یکی از طرق گفته شده عمل زاویه دار کردن چهره را انجام دهد. زاویه دار کردن هریک از نواحی صورت از روش های تزریق ژل یا چربی، پروتز، بوتاکس و لیفت با نخ امکان پذیر میباشد.

نحوه زاویه دار کردن صورت مردان با تزریق ژل چانه

همانطور که گفته شد یکی از روشهای زاویه دار کردن صورت از طریق تزریق ژل چانه میباشد که در این مقاله به شرح این روش خواهیم پرداخت. قبل از هرچیز لازم است قبل از انجام این روش یک مشاوره با پزشک متخصص داشته باشید. با تزریق ژل میتوان به تیز و زاویه دار شدن چانه کمک کرد. استفاده از ژل بدون جراحی زیبایی بوده و نیاز به طی کردن دوره نقاهت طولانی مدت نخواهد داشت. علاوه بر این نتایج تزریق ژل بلافاصله بعد از تزریق قابل مشاهده خواهد بود که موجب رضایتمندی هرچه بیشتر فرد خواهد گشت.

عوارض زاویه دار کردن صورت مردان با تزریق ژل چانه

عوارض بلند مدتی برای تزریق ژل چانه در مردان مشاهده نگردیده است و عوارض جانبی جزئی مانند ورم و کبودی بعد از مدت کوتاهی ک معمولا چند روز بیشتر نمی باشد برطرف می گردد.

قیمت و هزینه ژل برای زاویه دارکردن صورت

تزریق ژل چانه برای هر شخص با توجه به ویژگی های فردی صورت او متفاوت خواهد بود که بعد از معاینه اولیه مشخص می گردد. در مورد مردان با توجه به بیشتر عضلانی بودن ناحیه فک معمولاً به تزریق بیشتری احتیاج بوده و هزینه تزریق ژل بیشتر است. دقت کنید که حتما تزریق ژل چانه را نزد پزشک متخصص و در یک کلینیک معتبر و استاندارد انجام دهید تا از مشکلات احتمالی بعدی رهایی یابید. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X