هزینه و قیمت درمان چاقی در کلینیک زیبایی کرایولیپولیز و لاغری

هزینه و قیمت درمان چاقی در کلینیک زیبایی کرایولیپولیز و لاغری

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه و قیمت درمان چاقی در کلینیک زیبایی کرایولیپولیز و لاغری

هزینه و قیمت درمان چاقی در کلینیک زیبایی کرایولیپولیز و لاغری به عوامل زیادی وابسته است و قبل از مشورت با پزشک متخصص نمیتوان قیمت دقیقی برای آن تعیین کرد. هر کلینیک زیبایی کرایولیپولیز تعرفه های خاص خود را برای انجام این عمل دارد با این حال در ادامه به شرح عوامل تعیین کننده قیمت میپردازیم.

پارامترهای تعیین قیمت و هزینه درمان چاقی در کلینیک زیبایی کرایولیپولیز

به مرور زمان دستگاه های متفاوتی برای رسیدن به تناسب اندام با استفاده از سرما ساخته شد که هرکدام ویژگی های منحصر بفردی دارند. قیمت دستگاه ها و روش استفاده از آنها یکی از عوامل مهم در تعیین هزینه بیمار خواهد بود. یکی از مهمترین عوامل در تعیین قیمت کرایولیپولیز مساحت سطحی است که تحت درمان قرار خواهد گرفت. در اصطلاح پزشکی به سطح مورد نظر زون گفته میشود. هرچه تعداد زون ها بیشتر باشد هزینه درمان نیز بیشتر میگردد. علاوه بر این قیمت هر زون به نوع دستگاه بستگی دارد و دستگاه هایی که دارای زون بزرگتر هستند بالطبع قیمت بیشتری نیز دارند. پارامتر مهم دیگر به مدت زمان انجام فریز برمیگردد. هر چه مدت زمان بیشتری عمل فریز انجام گردد میزان چربی سوزی بیشتر شده و قیمت نیز افزایش می یابد.

تعیین قیمت کرایولیپولیز در قسمت های مختلف بدن

قیمت کرایولیپولیز همچنین به نوع ناحیه تحت درمان نیز بستگی دارد. این مورد در هر کلینیک زیبایی کرایولیپولیز به طور جداگانه و طبق سیاست های کاری کلینیک تعیین میشود. اگر میخواهید از قیمت و هزینه کرایولیپولیز به طور دقیق اطلاع داشته باشید بهتر است قبل از هرچیز یک کلینیک معتبر و استاندارد پیدا کرده و با یک پزشک جراح زیبایی متخصص در این زمینه مشورت کنید. پزشک پس از انجام معاینه و تعیین سطح تحت درمان و بررسی پارامترهای موثر قیمت دقیق را به شما اعلام خواهد کرد. لازم است که توجه داشته باشید سلامتی شما بیش از هر چیز دیگری ارزشمند است پس اگر تصمیم به انجام عمل کرایولیپولیز گرفتید قبل از هرچیز از استاندارد و معتبر بودن کلینیک و دستگاه مورد استفاده اطمینان حاصل کنید. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X