عوارض جانبی و قیمت جلسات کرایولیپولیز بازو با وکیوم

عوارض جانبی و قیمت جلسات کرایولیپولیز بازو با وکیوم

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

عوارض جانبی و قیمت جلسات کرایولیپولیز بازو با وکیوم

در این مقاله به ارائه اطلاعاتی در مورد کرایولیپولیز بازو می پردازیم. پس اگر قصد انجام این عمل را دارید و به دنبال کسب اطلاعات در مورد آن هستید با ما همراه باشید. روش کرایولیپولیز بعنوان یک روش لاغری به طور کلی برای تمامی افرادی که از چربی های ناخواسته در نواحی مختلف بدن خود از جمله شکم، پهلو، ران، بازوها و... رنج میبرند و به سختی میتوانند توسط اقدامات رژیم غذایی و فعالیت بدنی چربی های واقع در این نواحی را از بین ببرند مؤثر واقع میشود.

کرایولیپولیز بازو با وکیوم چیست؟

کرایولیپولیز بازو با وکیوم یک روند مؤثر در کاهش چربی های بازو و به زیبایی و تناسب اندام رساندن این قسمت میباشد. این روش در کوتاه ترین زمان ممکن و با استفاده از سطوح خنک کننده منجر به حذف چربی های انباشته در بازو میگردد. عملکرد لیپولیز موجب مرگ سلولی چربی های سطحی بر اثر سرما میگردد و به این ترتیب آنها را از بین میبرد.

عوارض جانبی کرایولیپولیز بازو

مانند هر روش دیگری کرایولیپولیز بازو نیز ممکن است عوارضی برای بیمار داشته باشد که باید قبل از انجام این عمل توسط پزشک برای بیمار مطرح گردد. در روزهای اولیه درمان ممکن است کمی سرما و فشار در ناحیه تحت درمان حس کنید که کاملا طبیعی بوده و به مرور زمان رفع میگردد. همچنین مقداری کبودی، خارش یا سوزش، قرمزی و عوارضی از این قبیل نیز ممکن است در ناحیه بازو حس شده و گاهی این قسمت کرخت و بی حس گرد که در بیشتر موارد در کمتر از یک هفته از بین خواهد رفت.

مزایای کرایولیپولیز بازو

کرایولیپولیز بازو نسبت به سایر روشهای لاغری موضعی دارای مزایایی نیز میباشد که از آن جمله میتوان به مواردی چون عدم نیاز به بخیه، سوزن و ... اشاره کرد. در نتیجه این روش هیچگونه جای زخم یا بخیه بر روی بدن باقی نذاشته و منجر به خونریزی نمیگردد. بعد از یک جلسه درمان شما شاهد کاهش چشمگیر چربی ها خواهید بود و در صورتی که بخواهید چربی های بیشتری را از بین ببرید میتوانید با صلاحدید پزشک جراح زیبایی تعداد جلسات را افزایش دهید. بیمار پس از انجام کرایولیپولیز به راحتی میتواند به انجام فعالیتهای روزمره بپردازد و هیچگونه مشکلی از این بابت نخواهد داشت.

هزینه کرایولیپولیز بازو با وکیوم

هزینه کرایولیپولیز بازو به تعداد جلسات مورد نیاز و مقدار چربی های انباشته شده در ناحیه بازو دارد. برای کسب اطلاع دقیق از هزینه ها و تعداد جلسات بهتر است با یک پزشک متخصص صحبت کنید. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X