قیمت بوتاکس بینی

قیمت بوتاکس بینی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

قیمت بوتاکس بینی

ماده ی بوتاکس مشتق شده از سم بسیار قوی به نام بوتولینیوم است . این ماده در علم پزشکی جهت جوان سازی پوست است . با رفع چین و چروک ها و خطوط پیرکننده تاثیر شگرفی از خود به جای گذاشته اند . برخی از کاربردهای بوتاکس برای تزریق در بینی است . قیمت بوتاکس بینی به عوامل مختلفی بستگی دارد.

شرکت های آمریکایی و انگلیسی بهترین و گران ترین مارک های بوتاکس را تولید می کنند. این برندها با کمترین عوارض،بهترین تاثیر را بر فرد اعمال می کنند.

کاربرد بوتاکس در جوانسازی پوست

ماده بوتاکس توسط متخصص پوست و زیبایی با سوزن های بسیار ریز و مخصوص در نواحی مختلف بدن تزریق می شود . بوتاکس با فلج کردن عضلات پر کار و پر کردن فرو رفتگی ها باعث جوانسازی پوست و برطرف نمودن انواع خطوط در چهره و بدن فرد می گردد.

 کاربرد بوتاکس در چهره جهت رفع خطوط بین ابروها ، خط خنده ، خط اخم ، خطوط پیشانی ، خطوط گوشه دهان ، خطوط روی بینی ، بالا کشیدن نوک بینی و چروک دور چشم می باشد.

موارد کاربرد بوتاکس بینی

در این بحث به تشریح از بین بردن خطوط روی بینی و بالا بردن نوک بینی به کمک تزریق بوتاکس می پردازیم :

با تحول در روش های نوین جوان سازی دیگر شاهد روش های پر عارضه و تهاجمی عمل های جراحی نیستیم . یکی از این روش های بی خطر که نیاز به جراحی نداشته و فقط از طریق تزریق انجام می شود ، بوتاکس است.

در تزریق بوتاکس جهت محو کردن خطوط خرگوشی رو بینی نیاز به بیهوشی نیست .

خطوط مایلی که در هنگام خندیدن و یا انقباض عضلات چشم در دو طرف روی بینی ایجاد می شود . شیارهایی هستند که چین و چروک روی بینی را ایجاد می کنند و به فرد ظاهری زشت می بخشند .

متخصص با تزریق ماده ی بوتاکس به زیر پوست بینی در محل تشکیل خطوط خرگوشی باعث محو شدن آنها می گردد.

کاربرد دیگر تزریق بوتاکس در بینی جهت بالا بردن نوک بینی است. در برخی افراد انقباض عضله ی لب فوقانی در هنگام خندیدن موجب پایین آمدن نوک بینی می گردد که این عارضه را نیز با تزریق دقیق و صحیح در نوک بینی که باعث ریلکس شدن آن می شود ، می توان به راحتی برطرف نمود.

پس از تزریق بوتاکس در ناحیه بینی ، امکان التهاب و قرمزی ناحیه ی بینی وجود دارد . با گذاشتن کمپرس یخ به راحتی طی چند ساعت برطرف می گردد.

تا چهار ساعت پس از تزریق بوتاکس بینی جهت جلوگیری از پخش و انتقال آن به حدقه ی چشم باید از دراز کشیدن خود داری کرد.

خودداری از دوش آب گرم ، فعالیت های سنگین ،مصرف دخانیات و مصرف مسکن ها به منظور دستیابی به نتیجه ی مطلوب از تزریق بوتاکس ناحیه ی بینی الزامی می باشد.

قیمت بوتاکس بینی

قیمت بوتاکس بینی در کلینیک های تخصصی زیبایی با توجه به برند بوتاکس ، مقدار ماده تزریقی ، مهارت و تجربه ی متخصص متفاوت خواهد بود.

تزریق بوتاکس در مراکز تخصصی با تقبل هزینه آن بسیار مطلوب تر از تزریق بوتاکس نامرغوب در مراکز غیرتخصصی است. زیرا این مراکز با تزریق بوتاکس بی کیفیت موجب تحمیل عوارض جبران ناپذیری به زیبایی و سلامت فرد می شوند.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست و انواع تزریقات دستگاهی ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X