از کرایولیپولیز چند وجهی چربی برای شکم و پهلو چه میدانید؟

از کرایولیپولیز چند وجهی چربی برای شکم و پهلو چه میدانید؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

از کرایولیپولیز چند وجهی چربی برای شکم و پهلو چه میدانید؟

هر تکنولوژی که ارائه می گردد به موازات اثرات مثبت ممکن است عوارضی نیز در بر داشته باشد. کرایولیپولیز نیز از این قاعده مستثنی نیست. با این حال در بین سایر دستگاه ها از پیشرفت بیشتری برخوردار بوده است. کرایولیپولیز چند وجهی به منظور رفع مشکلات کرایولیپولیزهای اولیه ساخته شد. کرایولیپولیز یک دستگاه جدید است که بدون نیاز به جراحی بافت های چربی موضعی بدن در قسمت های شکم، پهلو، ران و بازو را از بین میبرد و افراد را به تناسب اندام دلخواه میرساند. لازم به ذکر است که این دستگاه برای لاغری تمام بدن مورد استفاده قرار نمیگیرد و فقط برای آن دسته افراد که در برخی نواحی چربی انباشته شده دارند و میخواهند از طریق لاغری موضعی این چربی ها را از بین ببرند قابل استفاده است. همچنین این روش برای افرادی که از عمل جراحی و بیهوشی واهمه دارند و از عوارض آن میترسند بسیار مناسب خواهد بود.

تاریخچه ساخت کرایولیپولیز

همانطور که میدانید سرما هم ممکن است خطراتی همچون سوختگی، تاول و برجای گذاشتن لک های پوستی را به همراه داشته باشد. دستگاه های کرایولیپولیز اولیه دارای 4 وجه بودند ولی سرما را از دو وجه به ناحیه مورد نظر انتقال میدادند. دو وجه انتقال دهنده سرما از جنس فلز ساخته شده بودند به همین دلیل در بعضی موارد موجب سوختگی و ایجاد تاول میگشتند. برای حل این معضل کارشناسان به تولید دستگاه های سیلیکونی روی آوردند که با خطر سوختگی همراه نبود. کرایولیپولیز چند وجهی جدیدترین دستگاه می باشد که بعد از دستگاه کرایولیپولیز سیلیکونی ساخته شد. این دستگاه به منظور پیکرتراشی غیر جراحی استفاده میگردد. در ادامه به شرح توضیحاتی در رابطه با این دستگاه میپردازیم.

کرایولیپولیز چند  وجهی چیست؟

در دستگاه کرایولیپولیز چند وجهی سرما از چهار وجه به ناحیه مورد نظر منتقل میشود و به این ترتیب در یک نقطه متمرکز نیست. در نتیجه این فرآیند امکان رسیدن آسیب به پوست بدن از بین میرود و از طرف دیگر تعداد بیشتری از سلول های چربی تخریب میگردند. در واقع در این روش از شدت سرمای انتقالی به بدن کاسته شده و در عوض از چندین قسمت مختلف سرمادهی انجام میشود. دستگاه کرایولیپولیز چند وجهی از جنس سیلیکون ساخته میشود به همین دلیل میتوان مدت سرمادهی به بافت چربی را افزایش داد و از این طریق تأثیر چربی سوزی را بیشتر گرداند. در دستگاه کرایولیپولیز چند وجهی ایرادات دستگاه های قبلی بر طرف گشته است اما دستگاه های قدیمی منسوخ نگشته و همچنان در برخی مراکز مورد استفاده قرار میگیرند و نتایج خوبی نیز میدهند. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X