پی آرپی برای لک صورت چه اثری دارد؟

پی آرپی برای لک صورت چه اثری دارد؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

پی آر پی برای لک صورت چه اثری دارد؟

پی آر پی برای لک صورت در از بین بردن لک های پوستی تأثیر زیادی دارد. پوست صورت یکی از عضوهای اصلی بدن است که هم چنان به عنوان یک عضو زنده به فعالیت های خود ادامه می دهد و به عنوان یک غضو حساس و مهم در بدن معرفی شده است. پوست صورت از چند لایه تشکیل می شود که لایه سطح آن را یک سری رنگ دانه هایی به نام ملانین تشکیل داده اند که با تمامی عوامل های محیطی از جمله تابش نورآفتاب تماس مستقیمی دارد و همین لایه پوست است که دست خوش حوادث و تغیرات محیطی نیز می شود. لک های صورت یکی از مشکلاتی است که ممکن است بر سر پوست صورت مان بیاید و حالت های زننده و زشتی را ایجاد نماید. ملانین صورت یکی از لایه های مهم پوست است که نقش اصلی آن حفاظت و مراقبت از لایه های زیرین است. به همین خاطر ممکن است تغیراتی را که در سطح پوست خود از جمله لک های صورت احساس می کنیم به سبب تغیرات رنگ دانه های ملاتین در برابر تابش نور آفتاب می باشد.

تأثیر پی آر پی در از بین بردن لک صورت

ایجاد لک های مختلف بر روی صورت، معمولا در میان خانم های به نسبت آقایان شایع تر می باشد که عموما ریشه و دلایل متعددی از جمله لک های ناشی از بارداری، تغذیه نامناسب، قرار گرفتن مستقیم دربرابر اشعه نور آفتاب و... را داشته باشد. امروزه یکی از درمان های زیبایی پیشرفته برای درمان و رفع لک های صورت، به نام پی آر پی برای لک صورت در میان مردم رایج می باشد که توانسته است با بهره گیری از تکنولوژی های پیشرفته و مجهز پزشکی، اثرات مطلوب و مثبتی را به بار آورد. هدف از انجام روش های درمانی پی آرپی برای لک صورت ، این است که با استقاده از قابلیت ها و قدرت های التیام بخشی پلاک های موجود در خون خود، به ترمیم سلول های آسیب دیده و مرده کمک کرده و موجب رفع لک های پررنگ و ناپسند در صورت شده و در نهایت سلامت و شادابی صورت خود را به دست آوریم.

مزایای عمل پی آرپی برای لک صورت

تزریق روش درمان با پی آرپی بر روی صورت باعث تحریک سلول های بنیادی صورت می شود که این تحریک شدن به مرور زمان باعث می شود تا کم کم سلول های آسیب دیده جای خود را به سلول جوان و زنده عوض نمایند و در نتیجه پوستی سالم و شاداب داشته باشیم. از جمله مزیت های پی آر پی برای لک صورت :
  • بهبود بافت پوست
  • افزایش حجم صورت
  • سفت و کشیدن شدن پوست صورت و جلوگیری از شل شدن و افتادگی آن
  • افزایش تولید کلاژن و جبران چربی های از دست رفته پوست صورت
  • کاهش چین و چروک
  • کاهش منافذ پوست صورت
کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X