جراحی پلاستیک گردن برای حل مشکلات پوست و زیبایی

جراحی پلاستیک گردن برای حل مشکلات پوست و زیبایی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

جراحی پلاستیک گردن برای حل مشکلات پوست و زیبایی

در مورد جراحی پلاستیک گردن چه می دانید؟ گردن، برخلاف باور عموم، نقش بسیار مهمی را در زیبایی ظاهر ما بازی می کند. گردن انسان می تواند در اثر پیری و رژیم های غذایی سخت دچار افتادگی شود و زیبایی خود را از دست بدهد. از سوی دیگر، پوست گردن، تحت تاثیر عوامل مختلف مانند وراثت، گرانش، شرایط محیطی و همچنین استرس، می تواند دچار تغییر شکل شده و جوانی خود را از دست بدهد. این امر در نهایت بر روی زیبایی شما تاثیر منفی خواهد داشت. خطوط عمیق گردن، چین و چروک پوست گردن و یا به جود آمدن غبغب، از جمله مواردی است که بسیاری از بیماران از آن شکایت می کنند و متخصصان برای حل این مشکل جراحی پلاستیک گردن، که تحت نام لیفت گردن نیز شناخته می شود را پیشنهاد می کنند.

جراحی پلاستیک گردن در چه مواردی کاربرد دارد؟

از جراحی پلاستیک گردن برای از بین بردن مشکلات پوستی و چربی های اضافی ای که در گردن به وجود آمده اند، در جهت دستیابی به ظاهری جوان و زیبا، می توان استفاده کرد. این جراحی زیبایی می تواند ذخایر چربی را که در قسمت های پایینی صورت ذخیره شده و سبب ایجاد غبغب می شوند و همچنین چربی موجود در پایین چانه را از بین ببرد. افتادگی های پوست گردن، که بیشتر تحت تاثیر عوامل ارثی و پیری به وجود می آیند را می توان به راحتی با جراحی پلاستیک گردن از بین برد. همچنین افتادگی بافت عضلانی در گردن که سبب ایجاد خطوط غیر طبیعی در گردن می شود را می توان با کمک جراحی پلاستیک گردن درمان کرد.

بهترین زمان برای انجام جراحی پلاستیک گردن

در صورت بروز هرکدام از عوامل عنوان شده در بالا، مانند افتادگی پوست گردن و یا به وجود آمدن غبغب، شما می توانید به پزشک جراح پلاستیک مراجعه کنید و در خصوص روش های مناسب درمان با وی مشورت کنید. جراحی پلاستیک گردن در حدود دو الی سه ساعت به طول می انجامد و در خلال آن جراح چربی ها و پوست اضافی را از گردن بیمار خارج می کند تا بتواند ظاهری جوان تر به آن ببخشد. فراموش نکنید که جراحی پلاستیک گردن، نمی تواند روند پیری را متوقف کند، بنابراین  باید در انتخاب زمان مناسب برای انجام این عمل دقت کنید. راه حل های درمانی دیگری نیز برای زیبایی پوست و ظاهر گردن وجود دارند، که مانند جراحی پلاستیک گردن موثر نیستند، اما می توانند زمان مورد نیاز برای انجام لیفت گردن را به  تاخیر بیاندازند.
کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X