آشنایی با روش ها و عمل های ترمیم موی جدید

آشنایی با روش ها و عمل های ترمیم موی جدید

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

آشنایی با روش ها و عمل های ترمیم موی جدید

بسیاری از افراد جامعه در پی ریزش موها و اضطراب ناشی از آن به دنبال راه حل های غیر تهاجمی و کاربردی می گردند، در پی عوارض و یا مسائل ناخواسته عمل های کاشت مو، روشهای ترمیم موی جدید توانست جایگزین مناسبی برای این دسته باشد گرچه باید به این موضوع اعتراف کرد که درمانهایی مانند کاشت موی طبیعی با کارآمدی بالایی که دارند راه حل های بهتری محسوب می شوند ولیکن در یک جامعه با سلایق مختلف تکنولوژی سعی در پوشش هر نوع سلیقه و نظری را دارد و از جمله آن روش ها و عمل های ترمیم موی جدید است که به شیوه های بدون درد و خونریزی جایگاه خودشان را در بین جامعه یافته اند.

درمان با لیزر سطح پائین (Low-Level Laser Therapy (LLLT

  • یکی از جدیدترین روشهای ترمیم مو به شیوه لیزر سطح پائین، موثر هم برای آقایان هم برای خانمهاکه با تاثیر بر روی مراحل رشد مو باعث تحریک رشد می گردد.
  • مراحل رشد و نمو مو عبارتند از آناژن(مرحله رشد)، تلوژن(استراحت) و کاتوژن(ریزش).
  • این روش با افزایش جریان خون در پوست سر باعث تحریک رشد مو در فاز آناژن می شود.
  • افزایش طول دوره آناژن نیز از دیگر اثرات این روش می باشد.
  • افزایش سرعت رشد فولیکولهای مو در فاز آناژن.
  • جلوگیری از پیشرفت سریع مو در فاز کاتوژن.
  • و بر اساس باور برخی محققان این درمان با تاثیر مستقیم بر روی میتوکندری سلول ها و تغییر متابولیسم باعث رشد مو می گردد.

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ یک روش جدید در ترمیم مو و درمان آلوپسیا (ریزش موی ارثی در آقایان) بوده که به گفته محققان تحریک ایجاد شده توسط نیدلهای بسیار ظریف در این روش باعث تحریک رشد سلولهای جدید می شوند که در آنها فولیکولهای سالم مو موجود هستند و به این شیوه باعث رشد موهای جدید می شوند امروزه انواع روشهای ترمیم مو در مراکز مختلف انجام می پذیرد که از آن جمله می توان روشهای SUT، PRP، HRP و همین طور روش میکروسرجری را نام برد ولیکن واقعیت اینجاست که هر فردی ممکن است بسته به شرایط و تمایل خود و همچنین ملاحظات پزشکی روشی خاص را مورد توجه قرار بدهد و استفاده نماید. از این رو می توان برای دریافت بهترین نتیجه از هر یک از روشهای ترمیم موی جدید هر کدام را به طور جداگانه بررسی و به نسبت آنچه که اولویت انتخاب خواهد بود روشتان را گزینش و از نتایج آن نهایت لذت را ببرید.

کاشت مو 

کاشت مو به برداشت موی قسمت هایی از بدن با روش های FIT،FUT و ... که دیگر دچار ریزش نمیشوند را کاشت مو گویند. برای خواندن مطالب بیشتر به صفحه کاشت مو مراجعه نمایید.
از جمله مهترین و بهترین عمل ها و کارها در کلینیک ایران نوین میتوان به کارهای زیر اشاره کرد : کاشت مو  پیوندمو معرفی بهترین پزشک کاشت مو ترمیم مو بهترین قیمت کاشت مو
کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X