آخرین متدهای درمانی در کلینیک زیبایی طب سوزنی

آخرین متدهای درمانی در کلینیک زیبایی طب سوزنی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

آخرین متدهای درمانی در کلینیک زیبایی طب سوزنی

یکی از مشکلاتی که متاسفانه با افزایش سن برای هر فرد رخ خواهد داد، از بین رفتن شادابی پوست و در نتیجه چروک شدن آن است. هر چند مراقبت های لازمه می تواند این امر را به تاخیر بیاندازد اما به هر حال پیری پوست فرا می رسد. لذا شما باید با کمک گرفتن از متدهای درمانی در کلینیک زیبایی طب سوزنی این پیری را به تاخیر بیانداید. رمز شاداب ماندن پوست این است که کلاژن به اندازه کافی در پوست تولید شود که منجر به تریمیم چین و چروک صورت گشته و در نتیجه باعث حفظ سلامتی پوست و شاداب ماندن آن گردد برای این کار روش های مختلفی وجو دارد برای مثال برخی به سراغ لیزر پوست می روند و... اما یکی از متدهایی که امروزه توانسته توجه افراد را به خود جلب نماید، طب سوزنی زیبایی و یا همان طب سوزنی آرایشی است.

طب سوزنی زیبایی چیست؟

همان گونه که از نام این روش مشخص است، وسیله مورد استفاده در طب سوزنی زیبایی فقط سوزن های مخصوص است. تحقیقات نشان داده است که این روش کاملا سالم و بدون خطر است در نتیجه می توان اینگونه بیان نمود که بهترین راه برای جوانسازی پوست، از بین بردن چروک های صورت، لیفت عضلات و درمان غبغب صورت استفاده از طب سوزی زیبایی است. خوشبختانه با مطالعات تخصصی بر روی این روش امروزه شاهد کلینیک زیبایی طب سوزنی در کشور بوده و این روش درمانی در حال گسترش است.

نحوه عملکرد طب سوزنی پوست

در این رو که نیاز به تخصص و مهارت زیادی دارد، سوزن های ریزی در پوست فرو می رود که منجر به افزایش گردش خون در آن ناحیه از پوست خواهد شد. این عمل کمک می کند کلاژن بیشتری توسط سلول های پوست تولید شده و در نتیجه چروک های صور ترمیم شوند. در کلینیک زیبایی طب سوزنی متخصصین و مشاوره هایی فعالیت می کنند که با تشخیص دقیق کاربرد سوزن ها روند درمان را کاملا اصولی پیش می برند.

فواید روش طب سوزنی زیبایی

  • افزایش جریان خون در پوست و در نتیجه افزایش اکسیژن رسانی به پوست
  • کمک به شفافیت پوست
  • سفت کردن پوست
  • کمک به داشتن یک پوست متعادل از نظر چربی و خشکی
  • باز کردن منافذ موجود در پوست
کلینیک تخصصی طب سوزنی  ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X