توصیه های تناسب اندام در طب سنتی

توصیه های تناسب اندام در طب سنتی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

توصیه های تناسب اندام در طب سنتی

روش های لاغری و تناسب اندام در طب سنتی بر اساس مزاج افراد صورت می گیرد. مسلما برای شما هم پیش آمده است که به خودتان می گویید حتی با یک لیوان آب هم به وزنتان اضافه می شود و چاق می شوید! شاید از نظر دیگران این حرف تعجب انگیز باشد، در حالیکه طب سنتی که بر اساس مزاج افراد، به درمان چاقی می پردازد، بر این موضوع معتقد است! در طب سنتی ثابت شده است، افرادی که دارای مراج سرد هستند، با خوردن هر چیزی آنها را به چربی تبدیل کرده و روز به روز دارای اضافه وزن می شوند. نفخ شکم و یبوست نشان دهنده اینست که فرد دارای مزاج سرد است. از این رو این افراد بایستی در خوردن مواد غذایی مخصوص به خود دقت لازم را داشته باشند تا مشکلی برای آنها پیش نیاید! [caption id="attachment_7113" align="aligncenter" width="300"] چگونه از طریق طب سنتی به تناسب اندام برسیم؟[/caption] تناسب اندام در طب سنتی بسیار راحت است چرا که با شناخت بدن و مزاج خود می توانید با خوردن خوراکی های مناسب کاهش وزن، به لاغری سریع دست یابید. به عنوان مثال: افرادی که دچار سرد مزاجی هستند چه مواد غذایی را می توانند برای تناسب اندام در طب سنتی مصرف کنند؟

زیره مصرف کنید

یکی از موادی که در طب سنتی برای لاغری توصیه می شود، زیره است.زیره غنی از آنتی اکسیدان است که با جذب کردن کلسترول مضر در دستگاه گوارش، به کاهش وزن کمک می کند.

آب لیمو را در برنامه غذایی خود بگنجانید!

آب لیمو یکی از مهمترین مواد در سوخت و ساز بدن است که به هضم غذا کمک کرده و سطح سلامتی شما را بالا می برد. همچنین در طب سنتی، برای کاهش وزن بسیار مناسب است.

دارچین

دارچین غالبا برای افراد سرد مزاج بهترین دمنوش محسوب می شود که آن را با گرم مخلوط کرده و بنوشید. این دمنوش در لاغری نیز بی نظیر است.

نکته هایی که در طب سنتی به آن پرداخته می شود:

تناسب اندام در طب سنتی، به شیوه سنتی عمل می کند. در واقع هدف طب سنتی اینست که با شناخت بدن خود، در حفظ سلامتی آن بیشتر دقت کنید، اگر هر فردی مزاج خود را بشناسد، با خوردن خوراکی هایی که مناسب خودش می باشد می تواند تمامی دردهایش را از بین ببرد و هیچ وقت دچار اضافه وزن نشود. همچنین در طب سنتی زیاد حمام کردن آن هم با آب نیمه گرم توصیه نمی شود. اگر قصد دارید از طریق طب سنتی به تناسب اندام برسید، فقط کافیست به این نکات رعایت کنید. کلینیک تخصصی تناسب اندام  ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X