کاربرد روش PRP صورت

کاربرد روش PRP صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

کاربرد روش PRP صورت

روش PRP صورت روشی جدید و موثر برای رفع عارضه های پوستی و جوانسازی پوست می باشد. عارضه هایی چون چین و چروک صورت و بدن، گودی زیر چشم، قرمزی بیش از حد پوست، باز شدن منافذ پوست، کبودی زیر چشم، جای زخم و افتادگی پوست  عوارض شایع پوستی می باشد که زیبایی افراد را به طور موثری تحت تاثیر قرار داده است. با استفاده از روش پی آر پی صورت میتوان با پیری پوست و چین و چروک ها و عارضه های مزاحم دیگر برای همیشه خداحافظی کرد. پی ار پی صورت جزو موثر ترین و کم عارضه ترین روش ها بوده و در رده ی روش های غیر تهاجمی قرار گرفته است. این روش فقط برای سالمندانی که با چین و چروک های عمیق مواجه هستند کاربرد نداشته و برای رفع خطوط اخم و خطوط خنده، رفع جای جوش و بخیه در افراد جوان نیز کاربرد دارد.

چگونگی روش پی آر پی صورت

در روش پی آر پی صورت از پلاسماهای سرشار از پلاکت استفاده میشود که این پلاسماها مقدار فاکتورهای رشد و پروتئین ها ی بازسازی کننده را 5 تا 6 برابر بیشتر از حد معمول بدن دارند و همین امر باعث برانگیختن سلول های بنیادی پوست به تولید سلول های جدید میشود. در این روش مقدار کمی از خون فرد متقاضی گرفته میشود و این خون به لوله های استریل وارد شده و پس از سانتریفیوژ، خون به چندین فاز درون سرنگ تقسیم میشود. فاز غنی که سر شار از پلاکت های خون می باشد جدا شده و در قسمت های مورد نیاز تزریق میشود. و پس از چندین بار تزریق با توجه به نوع عارضه بهبودی کامل حاصل میشود.

مزایای روش پی آرپی صورت

روش پی ار پی صورت روشی بی خطر و ایمن بوده و عوارض جانبی جراحی های زیبایی را در بر نخواهد داشت. با توجه به نوع عارضه و میزان عمق چین و چروک ها تعداد جلسات درمانی متفاوت خواهد بود. فواید پی ار پی صورت شامل مزایایی چون کشیده تر شدن و جمع شدن بافت پوست، افزایش تولید کلاژن، جبران تحلیل بافت چربی، افزایش حجم صورت، شادابی پوست و بهبود بافت اشاره کرد. روش پی آر پی صورت روشی بسیار سریع بوده و نیاز به بستری شدن و جراحی نداشته و درد و خونریزی را در این روش مشاهده نخواهیم کرد. التهاب، قرمزی و درد پس از پی آر پی صورت عارضه ای رایج بوده و پس از گذشت یک تا دو روز پس از درمان کاملا بر طرف خواهد شد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست  ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X