آنچه را که درباره پی آر پی گودی چشم باید بدانید

آنچه را که درباره پی آر پی گودی چشم باید بدانید

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

آنچه را که درباره پی آر پی گودی چشم باید بدانید.

شاید بسیاری از شما با عنوان و واژه ی پی ار پی آشنایی کاملی داشته باشید. از کاربردهای پی آر پی رفع تیرگی دور چشم و گودی آن میباشد.  امروزه تبلیغات وسیع و گسترده ای درباره پی آرپی گزارش شده است که حاکی از کاربردهای آن از جوانب مختلف می باشد. اما لازم است که همه ما اطلاعات کامل و جامع تری درباره پی آرپی گودی چشم داشته باشیم تا به یک سری از باورهای غلطمان جامه عمل بپوشانیم. همه ما میدانیم که خون از یک مایع مهم و اصلی به نام پلاسما تشکیل می شود و در کنار آن نیز اجزای مهمی نیز دخالت دارند. اجزایی مانند گلبول های سفید و قرمز و پلاکت ها که نقش اساسی و بسیار مهمی را در خون ایفا می کنند. اگر بخواهیم از مهم ترین وظیفه و نقش پلاکت ها در خون سخن بگویم باید بدانیم که آن ها وظیفه ترمیم سازی سلول ها و جایگزین کردن سلول های تازه و وان به جای سلول های پیر و مرده را دارند. هم چنین مهم ترین عامل برای پیشگیری از لخته شدن خون در بدن نیز می باشند. هنگامی که نام پلاک ها به میان آمد به طورناخودآگاه همه به یاد پی آرپی و فعالیت های گسترده آن می افتیم. پس لازم است اطلاعات کامل تری درباره آن کسب کنیم.

پی آرپی چیست؟

پی آرپی در واقع یک نوع پلاسمایی است که عموما تعداد پلاکت های سازنده آن بیشتر از پلاکت های معمولی و موجود در خون می باشد. به عبارتی دیگر می توان گفت که پلاکت های موجود در پی آرپی بسیار غنی تر از پلاکت های موجود در خون می باشد.

رفع گودی چشم، درمان با پی آرپی

این روزها بسیاری از افراد به دلایل مختلفی دچار گودی چشم هستند و از این حالت به وجود آمده نگران و ناراضی می باشند. طبق تحقیقات به وجود آمده پی آرپی یکی از روش های غنی شده است که به عنوان یک درمان طبیعی برای تقویت پوست دور چشم و ترمیم و شادابی آن و هم چنین رفع گودی چشم شناخته شده است. در این روش درمانی که از خون خود بیمار استفاده می شود، با قابلیت هایی که دارد موجب ایجاد یک سری عامل های رشدی می شود و با تزریق سلول های جوان، مولکول های کلاژن را در جهت ترمیم و جوان سازی تحریک و باعث سفت شدن و رفع گودی چشم می شود.

مزایای پی آرپی گودی چشم نسبت به دیگر روش ها

از جمله مزیت هایی که درمان با پی آر پی برای رفع گودی چشم نسبت به دیگر روش ها دارد شامل:
  • این روش تاثیر و ماندگاری طولانی دارد
  • یک روش غیر تهاجمی می باشد و هیچگونه عوارضی ندارد
  • پروسه کار بسیار ساده و کاملا استریل شده می باشد
  • هیچ گونه محدودیت جنسی و سنی ندارد. هم در مردان و هم در زنان رایج می باشد
  • این روش یک درمان بی درد شناخته شده است که بیمار می تواند به راحتی آن را تحمل کند.

قیمت و هزینه پی آرپی گودی چشم

نمی توان قیمت و هزینه مشخصی را برای پی آرپی گودی چشم در نظر گرفت. زیرا عوامل متعددی هم چون محدوده جغرافیایی، مرکز درمانی که قرار است درمان انجام شود و تعداد کیت هایی که قرار است مصرف شوند دخالت دارند. همچنین مرغوب بودن و با کیفیت بودن کیت های مورد استفاده در پی آر پی می تواند تعین کننده قیمت و هزینه پی آرپی گودی چشم باشند. جراح مورد نظر شما هزینه رفع گودی چشم های شما را به روش پی آر پی با در نظر گرفتن مقدار درمان و تعداد جلسات، به شما اطلاع می دهد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست  ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X