هزینه بوتاکس بینی

هزینه بوتاکس بینی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه بوتاکس بینی

تزریق بوتاکس یک درمان مقرون به صرفه است که هر کسی می تواند به آن دسترسی پیدا کند. بوتاکس تقریبا برای هر کسی که دارای چین و چروک و یا خطوط دیگری روی پوست صورتش است و می خواهد آنها را حذف کند، مناسب است. همچنین می توان از بوتاکس بینی برای بالا کشیدن نوک بینی هم استفاده کرد.

تزریق بوتاکس شامل افرادی که می خواهند با علائم پیری مبارزه کنند و یا کسانیکه به دلیل قرار گرفتن در معرض آفتاب، روی پوست صورتشان خطوطی ایجاد شده است، می شود.

زمانیکه برای انجام فعالیت های روزانه تان آماده می شوید، سر و کله زدن با عرق هایی که روی صورتتان ظاهر می شوند، به هیچ وجه خوشایند نیست. بویژه در فصل تابستان این مسئله باعث ناراحتی افراد زیادی می گردد. بینی عرق کرده و براق می تواند در زیبایی ظاهر شما تاثیر بدی بگذارد. پزشکان معمولا راه حل هایی برای متوقف کردن تعریق بینی پیشنهاد می دهند. یکی از این راه حل ها تزریق بوتاکس به بینی است.

بسیاری از افراد دریافته اند که تزریق بوتاکس برای جلوگیری از تعریق بیش از حد، بویژه در ناحیه بینی، شگفت انگیز است. بوتاکس عصب هایی را که غدد اکریین را تامین می کنند را مسدود کرده و این باعث می شود که تولید عرق توسط آنها متوقف گردد. این روش باید هر سه تا شش ماه تکرار شود، اما بسیاری از مردم با دیدن تاثیر بوتاکس در کاهش تعریق، متوجه شده اند که انجام اینکار ارزشش را دارد.

بوتاکس بینی به این صورت است که بوتاکس، عضله هایی را که نوک بینی را به سمت پایین کشیده اند، سست کرده و نوک بینی بالاتر کشیده خواهد شد. علاوه بر این ها، بوتاکس بینی می تواند خطوط ایجاد شده در دو طرف بینی را صاف تر کند.

هزینه بوتاکس بینی چقدر می شود؟

زمانیکه صحبت از مراقبت از خود می شود، هزینه یک عامل بسیار مهم محسوب خواهد شد. روشهای درمانی زیبایی، که صرفا به دلایل زیبایی انجام می گیرند، معمولا توسط بیمه ها پوشش داده نمی شوند. اما اکثر پزشکان تلاش می کنند که قیمت های خود را رقابتی و مقرون به صرفه نگه دارد.

هزینه بوتاکس بینی نیز، بستگی به مقدار تزریق بوتاکس دارد. تعداد واحدهای مورد نیاز شما هم، بستگی به میزان فعالیت عضلات شما دارد. همچنین میزان تخصص و مهارت پزشک شما نیز، می تواند در هزینه ها تاثیر گذار باشد. پس بطور دقیق نمی توان میزان این هزینه ها را مشخص کرد منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست و انواع تزریقات دستگاهی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X