بهترین مرکز حذف موهای زائد با لیزر الکساندرایت

بهترین مرکز حذف موهای زائد با لیزر الکساندرایت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین مرکز حذف موهای زائد با لیزر الکساندرایت

موهای زائد با لیزر الکساندرایت ، نوعی درمان پزشکی است که به منظور رفع موهای زائد بدن و صورت، به صورت دائمی انجام می شود. این دستگاه دارای تأئیدیه از انجمن غذا و داروی آمریکا می باشد. روش لیزر با دستگاه الکساندرایت برای تمام کسانی که قصد انجام این عمل زیبایی را دارند و رنگ پوست آن ها متفاوت است، قابل اجرا می باشد. در این روش لیزر، دستگاه بر روی طول موج 755 نانومتر تنظیم شده و بر روی نقطه مورد نظر اِعمال می شود. این روش زیبایی، مناطق وسیع تری از بدن را تحت لیزر قرار می دهد.

عوارض لیزر الکساندرایت

تا کنون عوارض حادی برای استفاده از روش لیزر الکساندرایت در افراد مشاهده نشده است اما در برخی موارد ممکن است این عمل زیبایی با تورم، التهاب و قرمزی پوست همراه باشد. نتایج دلخواه و مطلوب این عمل زیبایی پس از چند ماه قابل مشاهده است. انجام عمل زیبایی حذف موهای زائد با استفاده از لیزر، یکی از رایج ترین شیوه های زیبایی پوست در جهان است به گونه ای که شرکت های بسیاری در جهان در زمینه طراحی و تولید انواع دستگاه های لیزر فعالیت می کنند.

ویژگی های بهترین مرکز حذف موهای زائد با لیزر الکساندرایت

بهترین مرکز حذف موهای زائد با لیزر الکساندرایت مرکزی است که بهترین متخصصان زیبایی را در اختیار داشته باشد و از دستگاه های مجهز برای بیماران استفاده کند. خدماتی که در این گونه مراکز انجام می شوند نظیر لیزر و جوانسازی پوست، حذف موهای زائد، لاغری و لیفتینگ پوست و بسیاری موارد دیگر، به دستگاه های استاندارد و مدرن نیاز دارند. دستگاه هایی که گواهینامه استاندارد از مراجع قانونی را کسب کرده باشند و کمترین عوارض و اثرات را برای فرد در پی داشته باشد. بدیهی است در میان تنوع روش هایی که برای زیبایی پوست و برطرف نمودن موهای زائد کل بدن انجام می شوند، روشی محبوب خواهد بود که ضرری برای بدن نداشته باشد. در مورد انتخاب مرکز درمانی برای انجام عمل حذف موهای زائد با لیزر الکساندرایت باید گفت، داشتن یک مرکز درمانی به تنهایی کافی نیست؛ برخی از شرکت ها توانایی خریداری دستگاه ها و تجهیزات کامل را برای مرکز خود دارند و از پایه برای مجهز کردن کیلینیک خود اقدام می کنند، در صورتی که باید قبل از این کار، برای جذب پزشکان متخصص و باتجربه در این زمینه اقدام کنند. انجام این دو مورد به صورت همزمان در کیفیت مرکز زیبایی پوست اثر بسزایی دارد. کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد  ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X