بهترین روش حذف موی صورت برای همیشه چیست؟

بهترین روش حذف موی صورت برای همیشه چیست؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین روش حذف موی صورت برای همیشه چیست؟

حذف موی صورت خصوصا در خانم ها یکی از دغدغه های همیشگی آنها بوده و روش های زیادی برای این امر پیشنهاد میشود. موم و مومک، کرم ها و پودرهای موبر صورت، شمع اپیلاسیون، دستگاه اپلیدی، روش های طبیعی و خانگی راه حل هایی هستند که پیش روی افراد گذاشته میشود. اما تمامی این روش ها روش هایی موقت بوده که باعث از بین رفتن مو از قسمت ساقه شده و نتیجه ی موثری در حذف موها به صورت بلند مدت ندارد. استفاده از لیزر، دستگاه های شبه لیزر و آی پی ال روش هایی هستند که به عنوان روش هایی موثر در حذف موهای زائد صورت برای همیشه پیشنهاد میشوند. ذکر این نکته ضروری است روشی به عنوان روش همیشگی حذف موهای زائد از نظر علمی وجود ندارد و به روش های بلند مدتی مانند لیزر به عنوان روش دائمی نگاه میکنند.

حذف موی صورت با استفاده از لیزر

لیزر روشی موثر و تقریبا دائمی برای حذف موهای صورت می باشد. همانگونه که اشاره شد به دلیل نتایج بلند مدتی که این روش دارد و افراد را به مدت چند سال از شر موهای زائد می رهاند به عنوان یک روش دائمی از آن یاد میشود. لیزر در انواع گوناگون مانند الکساندرایت، دایود، ان دی یاگ وجود داشته که بنا به نظر پزشک متخصص استفاده از نوع آن تعیین میشود. دستگاهی به نام ای لایت نیز که دستگاهی شبه لیزر می باشد، دارای تکنولوژی جدید و پیشرفته ای است که امکان حذف تمامی انواع مو از تیره تا روشن را داشته و با ترکیبی از آی پی ال و فرکانس های رادیویی اقدام به تخریب فولیکول های مو مینماید. آی پی ال نیز دستگاهی شبه لیزر می باشد که به صورت گسترده در کلینیک های زیبایی برای حذف همیشگی موهای زائد صورت از آن استفاده میشود.

مزایای لیزر موهای صورت

استفاده از لیزر برای حذف همیشگی موهای زائد یک روش ایمن، بی خطر و موثر می باشد که سالیان سال است مورد استفاده قرار میگیرد. التهاب، قرمزی و سوزش ایجاد شده در این روش کاملا موقت بوده و پس از گذشت چندین روز کاملا بر طرف میشود. با چندین جلسه افراد میتوانند به مدت چند سال از شر موهای زائد رهایی یابند و از تلف کردن وقت خود با روش های سنتی خلاص شوند. این روش روشی بدون درد بوده و در بعضی افراد نیز دردهای خفیفی ایجاد مینماید که از درد روش های سنتی کمتر می باشد. لیزر حتما باید زیر نظر پزشک متخصص صورت بگیرد تا عواقب احتمالی نظیر سوختگی پوست دامنگیر افراد نشود؛ هر چند که سوختگی پوست در تکنولوژی های جدید لیزر مانند ای لایت دیده نمیشود. کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد  ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X