بوتاکس طبیعی صورت

بوتاکس طبیعی صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بوتاکس طبیعی صورت

بوتاکس یک توکسین تزریقی است که توسط باکتری کلوستریدیوم بوتولینوم تولید می شود و محبوب ترین روش برای از بین بردن چین و چروک های پیشانی (خطوط اخم) و چروک های اطراف چشم می باشد. با این حال، باید به یاد داشته باشیم که این یک سم است که از طریق یک سوزن به بدن تزریق می شود! عوارض جانبی که ممکن است در اثر تزریق بوتاکس بوجود آیند عبارتند از: دو بینی، مشکلات تنفسی و جوش های ناشی از آلرژی، پس چرا در هزینه های این نوع درمان صرفه جویی نکنیم و به جای آن از بوتاکس طبیعی صورت استفاده نکنیم؟

انواع بوتاکس طبیعی صورت

 Frownies بوتاکس طبیعی

این تکه های کوچک کاغذ کرافت طبیعی، به پوست می چسبند و انجماد موقتی را در حرکت ماهیچه هایی که مسبب ایجاد چین و چروک ها هستند، بوجود آورده و دقیقا مانند بوتاکس طبیعی صورت عمل می کنند. در صورت استفاده منظم و با گذشت زمان، درست مانند بوتاکس، ماهیچه ها قدرت و توانایی خود را برای چین دادن پوست از دست خواهند داد.

توپ های Face Saver

یامونا یک مربی بدنسازی است که پس از به شهرت رسیدن متوجه شد که چین و چروک هایی در صورتش در حال بوجود آمدن هستند، او از انجام بوتاکس خودداری کرد و تصمیم گرفت تا خود به تحقیق و بررسی برای از بین بردن چین و چروک های صورتش، بپردازد. در نهایت، او از توپ های صورت یامونا، توپی که ادعا می شود با کار بر روی استخوان ها می تواند باعث بهبود سلامت و کاهش تضعیف پوست گردد، استفاده کرد. همچنین این توپ بر روی عضلات نیز کار می کند و با افزایش گردش خون درست مانند بوتاکس عمل می کند.

در حال حاضر، یامونا بیش از ۶۰ سال سن دارد و هنوز هم زیباست و ادعا می کند که استفاده منظم ازین توپ ها، می تواند پوست را قوی تر و سالم تر نماید.

توپ های Face Saver در ابتدا برای زنان بالای ۴۰ سال بود، اما زنان ۲۰ ساله هم می توانند از آنها استفاده کنند تا از بروز مشکلات پوستی در آینده جلوگیری نمایند.

VTOX

لیندا مریدیث، متخصص مراقبت های پوستی بسیاری از ستاره های سینمایی مانند استلا مک کارتی، از نگرانی مشتریان خود آگاه بود و می دانست که تقریبا همه ی آنها به دنبال جایگزینی طبیعی برای بوتاکس می باشند. آنها از خطرات بوتاکس برای سلامتی، به ویژه در زمان بارداری، می ترسیدند و همیشه از مریدیث درباره جایگزین های آن سوال می کردند. در این زمان بود که او VTOX را ساخت. این بوتاکس طبیعی صورت به عنوان جایگزین بوتاکس ، عضلات صورت را با پروتئین ها می پوشاند تا از افتادگی پوست اطراف عضله ها جلوگیری نماید. همچنین به جای تزریق توسط یک سوزن،VTOX به طور مستقیم توسط پوست جذب می شود و بسیار امن است، می توانید آن را در خانه هم استفاده کنید. منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست و انواع تزریقات دستگاهی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X