مزایا و عوارض عمل زیبایی بازو

مزایا و عوارض عمل زیبایی بازو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مزایا و عوارض جراحی زیبایی بازو

افتادگی پوست اضافه‌ای که از بازوی شما آویزان شده است، نگرانتان میکند؟ دلیل این افتادگی را میدانید؟ً در اثر پیری یا کاهش وزن، پوست اضافه‌ای بر روی بازوهای شما تشکیل می‌شود که این پوست اندام زیبا و ظاهر خوش‌فرم شما را تغییر خواهد داد و اعتماد به نفس را از شما میگیرد. منتظر نباشید که رژیم غذایی سالم و ورزش منظم بتواند به سرعت این پوستها را جمع کند اما متخصصان ما در کلینیک ایران نوین می‌توانند با انجام جراحی زیبایی بازو ، زیبایی و فرم مطلوب را به بازوهای شما بازگردانند. به این نوع جراحی براکیوپلاستی یا جراحی زیبایی بازو میگویند.  برای حذف چربی‌های اضافه از بازو و فرم دادن به عضلات و پوست بازو با هدف اصلاح علائم پیری یا کاهش وزن در بازوها ، این عمل انجام میشود. بهتر است براکیوپلاستی همراه با عمل لیپوساکشن (چربی‌های اضافی بازو را خارج مینمایند) و قبل از کشیدن پوست بازو انجام شود. نتیجه این دوعمل با هم به صورت بازوهایی خوش‌فرم، لاغر و محکم خواهد بود.

مزایای جراحی زیبایی بازو

با عمل زیبایی بازو نه تنها بازوهای خوش‌فرم و تراشیده خواهید داشت، بلکه عمل جراحی بازو می‌تواند مزایای زیر را داشته باشد:
  •  لباس‌های آستین کوتاه و بدون آستین و پیراهن‌ها با آستین تنگ، ژاکت‌ها و سایر لباس‌ها را بدون خجالت بپوشید.
  • اجازه نمیدهید افتادگی و پیر شدن بیشتر پوست اضافی بازو اتفاق بیفتد.
  • مطمئن باشید لاغر کردن بازو و کاهش وزن بدن به شما اعتماد به نفس میدهد.
با مشورت پزشک در کلینیک ایران نوین، میتوانید این عمل را با سایر عمل‌هایی که برای فرم‌دهی بدن انجام می‌گیرد، مانند جراحی کشاله ران به صورت همزمان انجام دهید تا اندام زیباتر و ظاهر جذاب‌تری داشته باشید.

عوارض جراحی زیبایی بازو

این جراحی عوارض خاصی ندارد فقط باید مراقب باشید که دوران نقاهت را به درستی سپری کنید. هفته اول پس از عمل براکیوپلاستی حتما باید از انجام هرگونه فعالیت با دست های خود پرهیز کنید چون دست هایی که پانسمان شده‌اند، مراقبت زیادی برای جلوگیری از عوارض بعدی نیاز دارند و در حالت خواب و نشسته باید کمی بالا تر از بدن قرار بگیرند. توصیه متخصصین کلینیک ایران نوین به بیماران این است که زیر هر دست خود یک بالش قرار دهند ، این کار باعث کاهش تورم دست ها، کاهش درد و کمک به بهبودی سریعترآنها میکند. بازوها در دو هفته اول ممکن است هنگام لمس نمودن، دردناک باشند. احساس سوزشی مختصر هم در بازوها برای دوهفته اول طبیعی است ضمنا ورزش بازو تا سه هفته ممنوع است.
کلینیک تخصصی جراحی زیبایی  ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X