روش های زیبایی برای پروتز دائمی لب

روش های زیبایی برای پروتز دائمی لب

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

روش های زیبایی برای پروتز دائمی لب

پروتز دائمی لب یکی از متد های جدید در دنیای پزشکی و زیبایی می باشد که موجب بزرگ و برجسته شدن لب ها شده و نقش و نگار صورت را چندین برابر تغییر خواهد داد. لب های حجیم و بزرک که امروزه تمامی دختران و بانوان به دنبال ایجاد آن بر روی صورت خود می باشند دارای طرفداران زیادی است. اکثرا وقتی لب ها نازک و ظریف هستند هم میزان چروک های اطراف آن بیشتر به چشم می آید و هم ظاهر فرد را مسن تر و پژمرده تر نشان می دهد. روش های زیبایی برای پروتز دائمی لب را می توان در کلینیک های تخصصی و توسط متخصصان مجرب انجام داد و از چهره ای خاص و منحصربفرد برخوردار بود.

جراحی پروتز دائمی لب

پروتز دائمی لب را می توان به شیوه های مختلفی انجام داد. جراحی پروتز لب عملی است که باید طی آن پروتز مربوطه را درون لب جایگذاری نمود. طی این روند جراح یا متخصص زیبایی برش ها و شکاف هایی را در ناحیه لب ایجاد خواهد کرد که بتواند پروتز را به خوبی درون لب گذاشته و آن را تنظیم کند وپس از اتمام کار منافذ ایجاد کرده را می بندد.

پروتز لب GORE-TEX

در این شیوه درمانی مزیت خاصی وجود دارد و آن حضور ماده میکروپور می باشد که با دارا بودن خاصیت وفق پذیری با بافت لب این امکان را دارد تا کاملا هماهنگ و یکنواخت با این ناحیه از صورت شود. این احتمال وجود دارد به مقدار خیلی جزئی فرد حس خشکی در لب هایش داشته باشد.

پروتز لب SOFTFORM

این متد یکی دیگر از شیوه های پروتز دائمی لب بوده و با دارا بودن ظاهری لوله مانند از مقاومت بالاتری برخوردارست و می تواند به مرور زمان استحکام بیشتری را درون لب بدست آورد. این پروتز بسیار نرم و از جنسی مناسب می باشد که بدون ایجاد کمترین تغییری می تواند حالتی ثابت داشته باشد.

پروتز لب ALLODERM

شاید برایتان جای تعجب باشد اما این پروتز از جنس بافت انسانی می باشد و اشخاص اهدا کننده آن این بافت نرم و قابل انسجام را در اختیار متخصصان زیبایی قرار می دهند. برترین مزیت این روش نبود واکنش های حساسیت زا می باشد که بسیاری از مراجعه کنندگان پروتز دائمی لب نگران آن هستند. در نتیجه یک متد قابل اطمینان می باشد که کارایی و اعتبار قابل توجهی را ارائه داده است. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی  ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X