چرا عمل پروتز گونه پرطرفدار است؟

چرا عمل پروتز گونه پرطرفدار است؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

چرا عمل پروتز گونه پرطرفدار است؟

گونه یکی از اعضای صورت است که زیبایی خاصی به چهره و ظاهر افراد می بخشد. خانم ها در بین افراد جامعه بیشتر طرفدار این روش می باشند چرا که زیبایی و جذابیت فوق العاده ای به آن ها خواهد داد. پروتز گونه به منظور برجسته سازی این ناحیه از صورت انجام می پذیرد که افراد با صورت های لاغر و کشیده استقبال بسیار زیادی از این روش زیبایی می کنند. البته هنگامی که سن افراد بالا می رود و یا فرد تحت رژیم های لاغری سعی در لاغر کردن بدن خود دارد، اولین جایی که این لاغری را بیشتر نشان می دهد صورت و علی الخصوص گونه ها هستند، لذا انجام پروتز گونه می تواند نقش شگرفی در بهتر شدن و جذاب تر شدن صورت فرد داشته باشد.

مزایای پروتز گونه چیست؟

در پروتز مواد مختلفی را می توان بکار برد و یکی از مزیت های عالی پروتز گونه اینست که می تواند به خوبی خود را با بافت بدن وفق دهد. اگر در پروتز گونه، از مواد باکیفیت استفاده شود کارایی و ماندگاری طولانی مدتی از آن قابل مشاهده است. تزیق ژل پروتز گونه اعتماد بنفس فرد را به میزان چشمگیری افزایش می دهد. دست یابی به زیبایی ظاهری حس خوبی را در فرد القا می کند که حتی در موارد متعدد سبب افزایش حضور وی در جامعه خواهد شد. پروتز برای گونه عوارض خاص یا مهمی ندارد و این یکی از عللیست که موجب شده عمل پروتز گونه پرطرفدار باشد. پروتز گونه هم تحت عمل و بیهوشی انجام پذیر است و هم می توان از طریق تزریق ژل به این مهم دست یافت. بیشتر افراد تزریق ژل را انتخاب می کنند و خطرات بیهوشی یا اشتباه در قرار گرفتن پروتز که دسترسی مجدد به آن می تواند بسیار دشوار باشد را به جان نمی خرند.

در انتخاب پزشک برای انجام پروتز گونه دقت کنید.

پروتز گونه را می توان در کیلینک های تخصصی و تحت نظر متخصص تزریق ژل انجام داد. در واقع یک حقیقت بسیار مهم که باید توجه زیادی به آن داشت میزان تجربه کاری پزشک در گذاشتن پروتز می باشد. از آنجایی که گونه ها باید در دو طرف صورت کاملا هماهنگ و متقارن باشند لذا این کار به دقت و ظرافت زیادی نیاز دارد و اگر کمی بالا یا پایین باشد می تواند چهره را کاملا تغییر داده و زیبایی فرد را برهم زند. در نتیجه انتخاب کلینیک و پزشک از اهمیت والایی برخوردار است که باید به آن توجه ویژه ای نمود. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی  ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X