عمل زیبایی پروتز واژن در زنان

عمل زیبایی پروتز واژن در زنان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

عمل زیبایی پروتز واژن در زنان

امروزه عمل زیبایی پروتز واژن در زنان به وفور قابل مشاهده است و بانوان که اهمیت زیادی به زیبایی و جوان بودن ناحیه تناسلی خود می دهند از طریق تزریق ژل این کار را انجام می دهند. یکی از ویژگی های اصلی پروتز واژن که سبب می شود بانوان زیادی به سمت آن روی آورند، از میان رفتن هر گونه شلی و افتادگی پوست در این ناحیه است که می تواند به علل مختلفی از زایمان های متعدد و یا پیری و کهولت سن رخ دهد.

انواع پروتز واژن در زنان از نظر ماندگاری

تزریق این ژل ها می تواند در محدوده های زمانی خاصی اثربخشی خود را حفظ کند و همینطور می تواند دائمی باشد. پروتز موقت واژن تنها چندین ماه می تواند اثر پروتزی و زیبایی داشته و پس از مدتی واژن فرد به حالت اولیه خود باز خواهد گشت. پروتز نیمه موقت واژن که در آن از چربی های بدن شخص مراجعه کننده برای تزریق استفاده خواهد شد به مدت بیشتری حدود چند سال ماندگاری دارد و امکان تزریق دوباره نیز مهیاست. در بسیاری از بانوان با از دست رفتن شکل طبیعی واژن اعتماد بنفس بسیار پایین می آید و حتی برخی از زوجین دچار مشکلات در برقراری روابط جنسی خواهند شد. پروتز واژن در زنان این فرصت طلایی را در اختیار آن ها قرار می دهد که بتوانند زیبایی ناحیه تناسلی خود را بدست آورند و نشاط بیشتری در زندگی داشته باشند. پروتز دائمی واژن که در آن ها از سیلیکون استفاده می شود هنوز نتوانسته اند جایگاه مناسبی را در نظر وزارت بهداشت بدست آورند. لذا افراد بهتر است برای جوانسازی ناحیه تناسلی از این شیوه استقبال نکنند.

عوارض احتمالی عمل زیبایی پروتز واژن در زنان چیست؟

در واقع همانگونه که انواع پروتز می تواند برای فرد عوارضی را به دنبال داشته باشد، پروتز واژن نیز از این قضیه مستثنی نیست. بانوانی که مشتاقانه به دنبال این روش هستند با مشکلاتی مواجه خواهند شد که در ذیل به بیان آن ها می پردازیم:
  • احساس درد در هنگام برقراری روابط جنسی
  • این افراد باید حتما از پوشیدن لباس های تنگ و یا اعمال هرگونه فشاری به این ناحیه جلوگیری کنند تا درد آن ها را آزار ندهد.
  • امکان ابتلا به عفونت های ناحیه تناسلی
  • محدودیت در انجام ورزش هایی مانند دوچرخه سواری
  • ثابت نگه داشتن وزن بدن و جلوگیری از بلا رفتن وزن بدلیل اجتناب از فشار آمدن و تجمع چربی های اضافی در این ناحیه
کلینیک تخصصی جراحی زیبایی  ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X