همه روش های پروتز بدن

همه روش های پروتز بدن

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

همه روش های پروتز بدن

پروتز بدن شامل جایگذاری یک شی خارجی یا بیگانه در بدن می باشد که بیشترین نواحی را در قسمت های باسن، سینه و صورت به خود اختصاص می دهد. روش های پروتز بدن با این هدف که بتوان حجم مطلوب را در ناحیه مورد نظر بدست آورد انجام خواهد شد و جزو پرطرفدار ترین شیوه هایی است که می توان از آن به عنوان فرآیندی حرفه ای برای زیباتر شدن اندام های بدن نام برد. امروزه افراد لاغر اندام و یا افرادی که دچار نقص در نواحی خاصی از جسمشان شده اند معمولا با انتخاب پروتز می توانند به اهداف مد نظر برای رسیدن به زیبایی های بیشتر و بهتر دست یابند. افزایش اعتماد بنفسی که یک شخص می تواند با پروتز و حجم دادن به بدن بدست آورد نیز امری قابل توجه است.

پروتز سینه

جراحی پروتز سینه رکورد دار ترین پروتز در سراسر کشور های جهان است که بانوان از آن استقبال فراوانی می کنند. پروتز های سینه به طور معمول یا از جنس آب نمک و یا سیلیکون هستند. در بین این دو مورد پروتز سیلیکونی دارای قابلیت های بیشتر و همینطور ماندگاری بالاتری می باشد که اکثرا مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

پروتز باسن

پروتز باسن نیز یک پروتز نرم مانند پروتز سینه می باشد اما باید توجه داشت که پروتز هایی که برای باسن به کار می رود در حجم بالاتر و با استحکام بیشتری باید باشد تا توان ماندگاری در این ناحیه را داشته باشد. نکته قابل توجه در پروتز باسن مکان جایگذاری آن است که هم امکان گذاشته شدن در ناحیه زیرین عضله و هم زیر پوست را دارا است.

پروتز صورت

پروتز صورت شامل پروتز نواحی مختلف آن مانند پروتز گونه ها، پروتز لب و ... است که هر کدام به نوبه خود زیبایی خاص و منحصر بفردی را برای شخص بوجود می آورد. پروتز صورت بیشتر به دلیل شلی پوست و یا لاغر شدن در اثر رژیم های سنگین انجام می شود. پروتز صورت شکل ظاهری فرد را بسیار جذاب نشان خواهد داد.

پروتز شکم

پروتز شکم نیز در موارد متعدد و مختلفی توسط افراد درخواست داده می شود که سبب می شود حجم معینی به این قسمت از بدن داده شود. پروتز شکم دارای اندازه های مختلف است و بسیار عادی به نظر می رسد. افراد می توانند در مواردی که قصد دارند یک شکم مصنوعی داشته باشند از این شیوه استفاده کنند حتی این روش برای بازیگران نیز بکار میرود. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی  ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X