پروتز خط لبخند در کلینیک زیبایی

پروتز خط لبخند در کلینیک زیبایی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

پروتز خط لبخند در کلینیک زیبایی

پروتز خط لبخند با توجه به چین‌ و چروک‌هایی که در اطراف لب‌ها وجود دارد مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این روش درمانی با استفاده از تزریق ژل در نواحی مورد نظر می‌توان تا حدودی چروک‌های ایجاد شده را برطرف کرد. بسیاری از افراداز بابت چین‌ و چروک‌هایی که در اطراف لب‌ها مشاهده می‌شود ابراز نگرانی می‌کنند. این چین­ ها در اثر لبخند زدن بیشتر می‌شوند. دلایل متعددی می‌تواند منجر به بروز چین‌های متعدد در اطراف لب‌ها شود. یکی از این عوامل لبخند زدن در دوران جوانی است که به مرور سببایجاد این چین‌ ها می‌شود. از دلایل دیگر رخ دادن افتادگی دراطراف لب‌ها می‌توان به سیگار کشیدن، نور آفتاب و افزایش سن اشاره کرد. اگر شما هم در دوران میان‌سالی به سرمی برید و از بابت چین‌ و چروک‌ های ایجاد شده در اطراف لب‌هایتان ناراحت هستید، بهتر است هر چه زودتر به فکر راه چاره‌ای باشید تا قبل از بیشتر شدن این چروک‌ها آن‌ها را برطرف کنید.

چگونگی پروتز خط لبخند

یکی از کاربردی‌ترین روش‌هایی که جهت پروتز خط لبخند استفاده می‌شود تزریق ژل است. هنگامی که ژل توسط پزشک در قسمت‌هایی که دچار افتادگی شده است تزریق می‌شود پوست کشیده می‌شود و چروک‌های ایجاد شده تا حداکثر میزان ممکن کاهش پیدا می‌کند. همچنین استفاده از ژل در قسمت لایه‌های زیرین پوست سبب تحریک هورمون‌های تولید کلاژن می‌شود و حالت ارتجاعی پوست را افزایش می‌دهد. به گونه‌ای که خط لبخندی ایجاد شده نسبت به گذشته با توجه به کشیدگی پوست برطرف می‌شود. تزریق ژل باید توسط متخصص پوست و مو و به میزان لازم صورت بپذیرد؛ زیرا در صورتی که از ژل مناسبی جهت تزریق استفاده نشود وژل به درستی تزریق نشود جذب آن به درستی صورت نمی‌پذیرد و ژل به حالت متورم در زیر پوست قرار می‌گیرد.

هزینه پروتز خط لبخند

هزینه پروتز خط لبخند با توجه به تعداد جلسات درمان توسط متخصص تعیین می‌شود و نمی‌توان هزینه مشخصی را جهت این عمل در نظر گرفت؛ اما با توجه به این که از ژل تزریقی جهت برطرف کردن چروک‌های ایجاد شده استفاده می‌شود هزینه آن نسبت به دیگر روش‌ها بسیار مقرون به صرفه‌تر خواهد بود. ژل‌هایی که جهت اصلاح خط لبخند استفاده می‌شوند اغلب از نوع هیالورونیک اسیدو هیدروکسی لاپاتیت هستند. با توجه به این که تزریق به صورت سرپایی انجام می­شود بیمار می‌تواند پس از اتمام تزریق به انجام امور روزمره است بپردازد و نیازی به استراحت مطلق در منزل نخواهد داشت. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی  ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X