هزینه بوتاکس صورت

هزینه بوتاکس صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه بوتاکس صورت

خواص ضد پیری سم بوتولینوم -که با عنوان بوتاکس نیز شناخته می شود- را می توان در بسیاری از چهره های هالیوودی که با گذشت سالها همچنان جوان باقی مانده اند، مشاهده کرد. هنگامی که بوتاکس تزریق می شود،  باعث سست شدن ماهیچه ها گردیده و در نتیجه چین و چروک ها را رفع و پوست را جوانتر و صاف تر نشان می دهد. تقبل یک بار هزینه بوتاکس صورت ، تاثیر بسزایی در کاهش "خطوط لبخند" دارد، همچنین برای از بین بردن خطوط عمیق روی پیشانی و گودی زیر چشم نیز می توان از بوتاکس کمک گرفت.

تزریق بوتاکس را در کجاها می توان انجام داد؟

بوتاکس یک داروی تجویزی است، هرچند در حال حاضر افرادی که دارای تخصص نیستند نیز، این دارو را تزریق می کنند. تزریق بوتاکس می تواند توسط افراد غیر پزشکی که دارای مجوز انجام اینکار می باشند، یا در کلینیک های زیبایی صورت گیرد. اما باید در انتخاب محل مناسب برای تزریق بوتاکس بسیار دقت کنید؛ زیرا سم بوتولینیوم یک سم باکتریایی بسیار قوی می باشد که اگر به درستی استفاده نشود، عواقبی در پی خواهد داشت.

جف لیونز، رییس انجمن جراحان پلاستیک استرالیا، می گوید: "بوتاکس باید توسط پزشکان و در محیطی مناسب تجویز و استفاده گردد. "اگر تزریق بوتاکس توسط شخص دیگری صورت گیرد، باید تحت نظارت مناسب و با یک پزشک در محل انجام شود. برخی از افراد،  این تزریق را بدون نظارت انجام می دهند – ما به هیچ وجه کار آنها را تایید نمی کنیم. روش های غیر تهاجمی مثل پرکننده ها و بوتاکس خطرات کمتری را در پی دارند، اما این بدان معنا نیست که خطر وجود ندارد. اکثر خطرات این روش ها جزئی هستند، اما آنها وجود دارند."

هزینه بوتاکس صورت چقدر می شود؟

هزینه بوتاکس صورت بستگی به مقدار واحدهای لازم برای تزریق دارد. تعداد واحدهای مورد نیاز شما نیز، به میزان فعالیت عضلات شما بستگی دارد. مثلا برای درمان پیشانی، شما تقریبا ۱۰ تا ۲۰ واحد نیاز دارید. همچنین میزان تخصص و مهارت پزشک شما و منطقه ای تحت درمان نیز، می توانند در هزینه بوتاکس صورت تاثیرگذار باشد. اما بطور کلی می توان گفت که بوتاکس یکی از مقرون به صرفه ترین روش های جوانسازی پوست می باشد.

مانند بسیاری از درمان های زیبایی، تزریق بوتاکس نیز معمولا توسط بیمه های درمانی پوشش داده نمی شوند. اما از طرف اکثر پزشکانی که خدمات زیبایی مانند تزریق بوتاکس را ارائه می دهند، روش های مختلفی از قبیل پول نقد، چک شخصی و یا کارت های اعتباری پذیرفته می شود.

منبع: کلینیک فوق تخصصی جوانسازی پوست و انواع تزریقات دستگاهی ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X