پروتز خط فک برای زیبایی طرح لبخند

پروتز خط فک برای زیبایی طرح لبخند

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

پروتز خط فک برای زیبایی طرح لبخند

پروتز خط فک بیشتر در بین هنرپیشه‌های سرشناس سینما و خوانندگان مشهور رواج دارد. این جراحی زیبایی جهت زاویه‌دارتر کردن فک صورت می‌پذیرد و سبب زیباتر جلوه کردن چهره فرد می‌شود. به گونه‌ای که هنگام استفاده از مواد آرایشی مانند رژ گونه یااستفاده از عینک آفتابی جذابیت چهره دوچندانمی‌شود. پروتز خط فک تنها مختص افراد مشهور و سرشناس نیست بلکه افرادی که در اثر حادثه و تصادف دچار آسیب‌دیدگی در ناحیهفکشده‌اندنیز می‌توانند از این روش درمانی جهت اصلاح طرح لبخندشانبهره بگیرند.

چگونگی استفاده از پروتز خط فک

در برخی از افراد جهت پروتز خط فک از پروتزهای آماده استفاده می‌شود. این پروتز ها طی عمل جراحی درون فک قرار می‌گیرند و سبب تغییر زاویه فک می‌شوند. به گونه‌ای که چهره بعد از انجام عمل جراحی زیباتر به نظر می‌رسد. با توجه به این که بسیاری از افراد از جراحی گریزان هستند از تزریق ژل نیز جهت زاویه‌دار کردن فک استفاده می‌شود. در این روش با توجه به نوع فک و چهره فرد مقداری ژل در قسمت‌هایی از فک تزریق می‌شود و سبب زاویه‌دار شدن آن می‌گردد.

هزینه پروتز خط فک

هزینه پروتز فک بنا بر نوع پروتز مورد استفاده متغیر خواهد بود. اگر نیاز به جراحی فک داشته باشید باید هزینه بیشتری پرداخت کنید؛ اما در اصلاح زاویه فک با استفاده از ژلهزینه پرداختی مقرون به‌صرفه‌تر خواهد بود. بنابراین اگر قصد دارید با صرف هزینه‌ای کمتر و بدون عمل جراحی صورتتان را زیباتر جلوه دهید استفاده از ژل تزریقی راه حل مناسب‌تری به نظرمی‌رسد. در جراحی فک جهت اصلاح طرح لبخند پروتز به گونه‌ای درون فک قرار می‌گیرد که در حالت نیم‌رخ و تمام رخ زیبایی چهره فرد مورد نظر بیشتر شود. پروتز استفاده شده حالت سفت و استخوانی دارد و برای همیشه درون فک قرار می‌گیرد. بنابراین نگرانی از بابت تغییرات احتمالی پروتز بعد از عمل جراحی وجود ندارد و اگر قصد دارید که تغییرات بنیادین در حالت فک و صورتتان انجام دهید استفاده از این روش درمانی مناسب به نظر می‌رسد. استفاده از ژل تزریقی نسبت به پروتزهای ثابت تغییرات کمتری در حالت فک ایجاد می‌کند؛ اما با توجه به این که جهت تزریق نیازی به بستری ندارید و این روش بی‌خطرتر است بسیاری از افراد با استفاده از تزریق ژل پروتز خط فک را انجام می‌دهند. بعد از انجام پروتز زیبایی خط فک می‌توانید همانند ستاره‌های سینما در بین دوستانتان بدرخشید و از زیبایی بیشتر و اعتماد به نفس بالاتری برخوردار شوید. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی  ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X