روشهای قدرتی برای تناسب اندام مردان

روشهای قدرتی برای تناسب اندام مردان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

روشهای قدرتی برای تناسب اندام مردان

تناسب اندام میان آقایان و بانوان این روزها از اهمیت زیادی برخوردار شده است. به ویژه تناسب اندام مردان به یکی از دغدغه های مردان جامعه مان تبدیل شده که برای دست یابی به آن هزینه های هنگفتی را متقبل می شوند. علاوه بر این ها باشگاه هایی را می بینیم که همراه با مربیان و متخصصان تغذیه روشهای قدرتی برای تناسب اندام مردان و تغذیه صحیح آن ها به منظور دست یابی به بدنی خوش فرم ارائه می کنند. در ادامه قصد داریم چند عدد از روشهای قدرتی برای تناسب اندام مردان را که بر حسب تجربه و علم جزء موثرترین روش ها بوده است معرفی کنیم. پس همراه ما باشید.

اولین تمرین در زمینه روشهای قدرتی برای تناسب اندام مردان: تمرینات قلبی-عروقی

در اولین تمرین شما تلاش می کنید خون بیشتری را به قلبتان وارد کنید و عمل پمپاژ آن را سرعت بخشید. در این تمرین هوایبیشتری وارد شش هایتان می کنید وخون شما به جریان سریعتری وادار می شود.

 دومین تمرین در زمینه روشهای قدرتی برای تناسب اندام مردان: تمرینات قدرتی -هوازی

در تمرین دوم شما باید تمرینات عضلانی سخت تری را انجام دهید. در این تکنیک بر روی ماهیچه ها و بخش های مستحکم بدن کار می شود. در نتیجه وزنه یکی از ارکان اساسی تمرینات شما خواهد بود. مطمئن باشید در این تمرین بلند کردن هر وزنه چربی اشباع در بدن شما را کاهش می دهد و عضلات را بر آمده می سازد. خیلی ها تصور می کنند وزنه شما را حجیم تر می کند ولی در حقیقت وزنه باعث می شود شما معادل چربی هایتان عضله های مفید به دست آورید.

سومین تمرین در زمینه روشهای قدرتی برای تناسب اندام مردان: تمرینات کششی و تقویتی

در این تمرین باید بدنتان را خنک کنید. برای اینکه پس از ورزش های سنگین قدرتی و عضلانی به مشکل برنخورید و بدنتان دچار گرفتگی عضلانی نشود باید حرکات کششی آهسته یا یوگا و پیلاتس انجام دهید. مدت زمان این حرکات 10-15 دقیقه بوده و باید به آهستگی در کلیه نواحی بدن به ویژه گردن و سر انجام شود. کلینیک تخصصی تناسب اندام  ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X