آنچه درباره پیکرتراشی بهاره رهنما نمی دانید

آنچه درباره پیکرتراشی بهاره رهنما نمی دانید

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

آنچه درباره پیکرتراشی بهاره رهنما نمی دانید

بهاره رهنما یکی از سرشناس ترین زنان بازیگر کشور است که با انجام عمل جراحی اسلیو معده توانست پس از مدت ها تلاش بر چاقی خود غلبه کند و طلسم سخت و دشوار اضافه وزنش را بشکند. اگر قصد دارید در مورد پیکرتراشی بهاره رهنما بیشتر بدانید با ما همراه باشید. بانوان زیادی در جامعه امروزی با در نظر گرفتن شرایطی فیزیکی و جسمانی خود تصمیم به انجام عمل های پیکرتراشی می کنند و این فکر را در سر می پرورانند که که می توان با این روش به نتایج موفقیت آمیزی دست یافت. فرقی نمی کند که انسان یک فرد مشهور و فعال در جامعه باشد یا یک شخص عادی چراکه چاقی می تواند همیشه برای وی آزار دهنده بوده و او را مجبور نماید تا به دنبال راهی برای خلاص شدن از تمام وضعیت های دشواری که به این علت برایش بوجود آمده، باشد.

بهاره رهنما و جراحی لاغری اسلیو

بهاره رهنما که طی مصاحبه های زیادی این موضوع را اعلام کرده است که تنها مشکلی که نتوانست در زندگی با آن مبارزه کند اضافه وزن شدیدش بوده است، در حال حاضر وزن زیادی را از دست داده است. وی راه های زیادی را برای لاغر شدن امتحان کرده بود اما هیچکدام کارساز نبوده تا اینکه پس از تحقیق و بررسی عمل جراحی لاغری اسلیو را انتخاب کرد. البته این نکته را در نظر داشته باشید که عامل اصلی اضافه وزن این بانو کم کاری تیروئید بوده است که در دوران جوانی متوجه آن می شود و پس از آن با گذشت زمان به مرور سبب چاق تر شدن و تجمع چربی های اضافی در بدن وی شده است.

بهاره رهنما قبل از اسلیو معده از بالون معده استفاده کرده بود

قبل از عمل جراحی اسلیو معده او بالون معده را انتخاب کرد اما با اینکه این روش توانست حدود 10 کیلوگرم به کاهش وزن او کمک کند ولی متأسفانه هم همراه با درد های مداوم برای ایشان بوده و هم پس از خروج آن مجددا وی 18 کیلوگرم اضافه کردند و در نتیجه این روش نیز برایشان نتوانست نتیجه خوبی را دربر داشته باشد. با توجه به اینکه این بانوی هنرمند به کم کاری تیروئید مبتلا هستند لذا طی مشاوره های فراوانی که با متخصصین داشته اند تنها عمل جراحی اسلیو معده برایشان مناسب بوده است چرا که به کم شدن جذب در روده نیز کمک می کند و فرد را به تناسب اندام دلخواه میرساند. افرادی که قصد دارند وزن قابل توجهی را از دست بدهند عمل اسلیو معده می تواند یک کمک بزرگ و قابل توجه برای آن ها در نظر گرفته شود. کلینیک تخصصی تناسب اندام  ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X