همه چیز درباره هزینه درمان با پی آر پی

همه چیز درباره هزینه درمان با پی آر پی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

همه چیز درباره هزینه درمان با پی آر پی

یکی از جدیدترین متدهای ارائه شده در پزشکی نوین درمان با پی آر پی است. این روش درمانی با توجه به این که به هیچ گونه مواد شیمیایی وابستگی ندارد به هیچ عنوان عوارضی برای بیماران در پی نخواهد داشت؛ بنابراین پی آر پی با استقبال زیادی از سوی مردم سرتاسر جهان مواجه شده است. این روش درمانی جهت ترمیم بافت‌های شکننده و نازک مو، پیشگیری از ریزش مو، لاغری، کاهش تیرگی وپف دورچشم و حتی جهت جوانسازی پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد. پی آر پیاز پلاسمای خون غلیظ شده فردvجهت درمان استفاده می‌کند. به گونه‌ای کهمقداری از خون فرد تحت درمان درون سانتریفیوژ قرار می‌گیرد وبه طور مداوم حرکت داده می‌شود. در طی تحرکات شدید پلاسمای غنی شده خون که حاوی مقادیر زیادی پلاکت است جداسازی می‌شود و جهت تزریق در پی آر پی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

چگونگی درمان با پی آر پی

اگر فردی در ناحیه سر دارای ریزش مو باشد پلاسمای غنی شده با سوزن‌های ریز به درونلایه میانی پوست سر که فولیکول در آن قرار دارد تزریق می‌شود. این تزریق سبب می‌شود که فولیکول‌های ریشه مو تقویت شوند و ضخامت و رشد موها افزایش پیدا کند. همچنینبا تزریق پی آر پی مو می‌توانید ریزش موها را متوقف کنید و همیشه موهایی شاداب و خوش حالت داشته باشید. در برخی از افراد پی آر پی جهت زیبایی صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد. به گونه‌ی اگر پوست در ناحیه‌ای دچار افتادگی شده باشد و حالت طبیعی خودش را از دست داده باشد تزریق در این ناحیه صورت می‌پذیرد. با تزریق پی آر پی پوست حالت کشسانی اولیه‌اش را به دست می‌آورد و چروک‌های پوستی تا حداکثر میزان ممکن برطرف می‌شوند. رفع تیرگی دور چشم‌ها نیز که بسیار آزار دهند است را می‌توانید به وسیله درمان با پی آر پی برطرف کنید؛ این روش درمانی پی آر پی دور چشم نام دارد.

پرداخت هزینه‌های مربوط به پی آر پی

با توجه به این که درمان با پی آر پی نیاز به جلسات درمانی متعدد تعیین شده از طرف پزشک دارد بنابراین نمی‌توان به طور دقیق هزینه این درمان را مشخص کرد. میزان تزریقی که در هر مرحله صورت می‌پذیرد، تخصص پزشک معالج و ناحیه‌ای که تزریق انجام می‌شود در تعیین هزینه انجام پی آر پی نقش تعیین‌کننده‌ای خواهند داشت. بنابراین هنگام مراجعه به کلینیک پوست و مو مورد نظرتان، می‌توانید هزینه انجام پی آر پی را جویا شوید و با اطاعات کامل از این روش جهت زیبایی بیشتر ظاهرتان استفاده کنید. منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو  ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X