همه چیز درباره جدیدترین جراحی لاغری

همه چیز درباره جدیدترین جراحی لاغری

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

همه چیز درباره جدیدترین جراحی لاغری

آیا میدانید جدیدترین جراحی لاغری چگونه می‌تواند شما را برای همیشه از شر چربی‌های زائد خلاص کند. استفاده از این روش لاغری چه مزایا و معایبی دارد! آیا با استفاده از جدیدترین روشی که برای لاغری ارائه شده است افراد دارای اضافه وزن می‌توانندبه راحتی وزن خود را کاهش دهند و به آرزوی دیرینه خود دست پیدا کنند؟ اگر شما هم مشتاق هستید که با این روش بیشتر آشنا شوید با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

اسلیو معده یا جدیدترین جراحی لاغری

شاید نام اسلیو معده به عنوان جدیدترین جراحی لاغری بارها به گوشتان خورده باشد و از کنار آن بی‌تفاوت عبور کرده باشید. این نمونه از انواع جراحی زیبایی بدن با توجه به علم روز دنیا عرضه شده است و به نوبه خودش توانسته بسیاری از افراد داری اضافه وزن بالا که IBM بالای 35 داشته‌اند را از شر بیماری چاقی رهایی بخشد. بسیاری از افراد از شنیدن نام جدیدترین جراحی لاغری بدن دچار احساس رعب و وحشت می‌شوند و به عوارض این روش اشاره می‌کنند. در صورتی که چاقی به خودی خود دارای عوارض جبران ناپذیری است که می‌تواند فرد را خانه نشین کند و با بروز بیماری‌هایی مانند دیابت، فشار خون و... خطر حملات قلبی و مغزی را افزایش دهد و در نهایت منجر به مرگ شود. اسلیو معده که به عنوان یک روش جراحی جدید ارائه شده است به دو طریق باز و لاپاراسکوپی انجام می‌شود. در روش باز پزشک قسمت بیشتری را جهت انجام جراحی برش می‌دهد اما در روش لاپاراسکوپی با چند برش کوچک و استفاده از یک دوربین جراحی انجام می‌شود. در اسلیو معده قسمت بادکنکی آن که وظیفه ترشح هورمون‌های اشتها را دارد بریده شده و از بدن خارج می‌شود. به گونه­ای که بعد از جراحی معده حالتی موزی شکل به خود می‌گیرد و مصرف غذایی فرد دارای اضافه وزن محدود می‌شود. پس از انجام جراحی پزشک جراح معالج دستورالعمل غذایی را در اختیار بیمار قرار می‌دهد تا دوران نقاهت را به خوبی پشت سر بگذارد. پس از این دورانفرد می‌تواند از مواد غذایی مورد نظرش به اندازه مصرف کند و علاوه بر دریافت ویتامین‌های مفید بدن با چاقی و اضافه وزن برای همیشه خداحافظی کند.

مراقبت‌های بعد از عمل اسلیو معده

با توجه به این که بعد از جراحی ممکن است فرد دچار حالت تهوع، اسهال، درد و... شود بایدتحت مراقب‌های پزشکی لازم قرار بگیرد. همچنین بعداز هر عمل جراحی زیبایی ممکن است عوارض متعددی بروز کند، بنابراین  بیمار باید مراقبت لازم را به عمل بیاورد تا روند بهبود وی به خوبی طی شود. بعد از عمل جراحی برنامه غذایی باید مطابق دستورات پزشک رعایت شود تا معده تحت فشار قرارنگیرد. پس از چند ماه از عمل جراحی فرد مورد نظر بیشتر اضافه وزنش را از دست می‌دهد و به تناسب‌اندام دست پیدا می‌کند. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی  ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X