همه چیز درباره پروتز سينه قبل و بعد از عمل

همه چیز درباره پروتز سينه قبل و بعد از عمل

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

همه چیز درباره پروتز سينه قبل و بعد از عمل

افرادی که از داشتن سینه‌های کوچک و افتاده رنج می‌برند درباره پروتز سينه قبل و بعد از عمل سؤالاتی را مطرح می‌کنند. این امر نشان دهنده نگرانی این افراد درباره چگونگی انجام این عمل جراحی زیبایی است. در حقیقت بیشتر بانوانبا این سؤال می‌خواهند به چگونگی زیباتر شدن اندامشان بعد از عمل واقف شوند. پروتز سینه جهت افرادی که داری سینه‌های کوچک و افتاده هستند یا بخشی از سینه خود را در اثر سرطان از دست داده‌اند استفاده می‌شود. استفاده از پروتز سینه می‌تواند زیبایی اندامتان را چندین برابر کند، زیرا بعد از انجام آن سینه‌هایی سفت و خوش حالت خواهید داشت که می‌توانندجذابیت ظاهری شما را بیشتر کنند.

توصیه های مهم قبل از پروتز سینه

با توجه به این که پروتز سینه باید طبق تحقیقات پزشک متخصص و با توجه به بافت سینه فرد صورت بپذیرد بنابراین چگونگی فرآیندپروتز سينه قبل و بعد از عمل بسیار حائز اهمیت خواهد بود. در ابتدا نوع بافت سینه فرد توسط پزشک جراح زیبایی مورد بررسی قرار می‌گیرد. سپس با انجام آزمایش‌های لازم و تشخیص نوع بافت سینه از پروتزهای گرد یا قطره اشکی جهت اصلاح وضعیت سینه‌ها استفاده می‌شود. نوع پروتز انتخاب شده طبق نظر پزشک و بیمار انتخاب می­شود تا پس از انجام پروتزفرد بتواند بهزیبایی ظاهری مد نظرش دست پیدا کند. طبق توصیه‌های پزشکان از 14 روز قبل از انجام پروتز سینه استعمال دخانیات ممنوع است. همچنین فرد مورد نظر باید قبل از عمل ناشتا باشد و از شب قبل از انجام عمل مواد غذایی و نوشیدنی غیر از آب میل نکرده باشد. بهتر است فردی را به عنوان پرستار همراه داشته باشید. همچنین قبل از انجام پروتز سینه مانند سایر عمل‌های جراحی از فرد رضایت نامه کتبی به صورت امضا شده دریافت خواهد شد. توصیه می‌شود که قبل از عمل تا حد امکان از مصرف داروهای مسکن مانند ژلوفنو استامنوفین خودداری فرمایید.

توصیه های مهم بعد از پروتز سینه

پس از عمل پروتز سینه پزشک معالج داروهای آرام‌بخش برای فرد بیمار تجویز می‌کند تا در مواقع درد مصرف کند. همچنین ناحیه سینه با گاز استریل پانسمان خواهد شد و لوله‌هایی که در قسمت سینه قرار می‌گیرند پس از سه روز برداشته می‌شوند. جراحان توصیه می‌کنند که5 تا 6 روز پس از انجام پروتز سینه تا حد امکان سینه‌ها را ماساژ دهید تا پروتز به درستی در محلمورد نظر قرار بگیرد وبهبودی با سرعت بیشتری حاصل شود. پس از اتمام مراحل پس از عمل شما سینه‌هایی زیبا و اندامی ایده آل خواهید داشت ومی‌توانید به راحتی لباس‌های شکیل و مناسب مدنظرتان را بپوشید و با اعتماد به نفس در محافل مختلف ظاهر شوید. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی  ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X