بوتاکس گودی زیر چشم

بوتاکس گودی زیر چشم

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بوتاکس گودی زیر چشم

بوتاکس نوعی پرکننده یا فیلر محسوب می شود که با تزریق آن در نواحی مختلف از طریق سوزن های مخصوص و بیحسی موضعی در صورت و بدن می توان چین و چروک ها و فرورفتگی ها را برطرف نمود. از جمله کاربرد های بوتاکس می توان به رفع مشکلات پوستی اطراف چشم نظیر کاربرد بوتاکس برای درمان گودی زیر چشم اشاره نمود .

کاربرد اصلی و بدون عارضه ی بوتاکس در رفع چروک های و خطوط پیشانی است ، با تزریق بوتاکس در این ناحیه شاهد نتایج رضایت بخش و بدون عارضه خواهیم بود.

ماندگاری و تاثیر بوتاکس تا حد زیادی به نوع بوتاکس و بدن فرد بستگی دارد که بین ۴ ماه تا یکسال این زمان متغییر است.

بهترین مارک های بوتاکس مربوط به کشورهای آمریکا و انگلیس است ، این برندها از مرغوبیت و کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند که در نتیجه ی استفاده از آنها شاهد ماندگاری طولانی مدت و کم عارضه ای خواهیم بود.

تزریق بوتاکس به منظور رفع مشکلات پوستی ، کاری تخصصی در حیطه ی وظایف متخصص پوست و مو است که تزریق آن روش و متدهای خاصی را طلب می کند ، از این رو از تزریق آن در مراکز غیرتخصصی چون باشگاه ها ، آرایشگاه های زنانه و مردانه باید اکیدا خودداری کرد زیرا بوتاکس یک محصول مشتق شده از یک سم بسیار قوی است که باید دوز مناسبی از آن جهت درمان تزریق گردد ، بعلاوه بوتاکس تزریقی در مراکز غیرتخصصی به خاطر وعده ی هزینه کمتر و جذب مشتری ، بی کیفیت و تقلبی است.

کاربرد بوتاکس برای درمان گودی زیر چشم

چروک های ریز یا عمیق ، گودی و کبودی دور چشم را نیز می توان با تزریق دوز مناسب از بوتاکس برطرف نمود.

گودی زیر چشم در اثر عوامل ژنتیکی و از بین رفتن چربی لازم در زیر چشم به وجود می آید و به چهره ی فرد لاغری و پیری بیشتری می دهد ، از این رو درمان گودی زیر چشم در جوانسازی پوست و چهره ی فرد بسیار موثر خواهد بود.

با تزریق بوتاکس در اطراف چشم می توان چروک ها و گودی زیر چشم را با اثر پرکنندگی بوتاکس برطرف نمود ، با این کار ناحیه ی فرو رفته یا گود با پلک تحتانی و گونه همتراز می شود.

در اثر تزریق بوتاکس به نواحی مختلف صورت و گردن ، این ماده باعث فلج شدن موقت چند ماهه ی عضلات فعال و پرکار می گردد لذا با حذف انقباضات باعث رفع چین و چروک ها و گودی موجود می گردد و از ایجاد چروک ها جدید نیز جلوگیری می کند.

از بین بردن گودی زیر چشم در کلینیک ایران نوین توسط متخصصین حرفه ای و با سابقه با توجه به شرایط هر بیمار با روش های مختلفی انجام می شود ، این روش ها شامل تزریق بوتاکس ، تزریق چربی و ژل خواهد بود که برای برخی از بیماران می توان از ترکیب چند روش استفاده نمود.

لذا با مراجعه ی حضوری به کلینیک پوست و مو تخصصی ایران نوین و بهره گیری از مشاوره های رایگان متخصصین ما در این رابطه از از وضعیت و نحوه ی درمان خود به طور دقیق آگاهی کامل پیدا کنید .

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست و انواع تزریقات دستگاهی ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X