متخصص پوست و موی عالی در تهران

متخصص پوست و موی عالی در تهران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

متخصص پوست و موی عالی در تهران

تهرانی‌ها در هوای آلوده شهر، با وجود غبار و دوی که همواره بر روی پوستشان می‌نشید و به دلیل آلودگی‌های قارچی و میکروبی فراوان که به دلیل ازدحام شهر به سرعت پخش می‌شود بیشتر از شهرهای سالم و پاکیزه در معرض گرفتار شدن به انواع بیماری‌های پوستی خواند بود. آیا متخصص پوست و موی عالی در تهران می‌شناسید؟ سوالی که بسیاری از افراد دچار معضلات پوستی از دوستان و آشنایان خود خواهند پرسید. اما پیش از آنکه احتیاج به دکتر رفتن پیدا کنید با رعایت نکات بهداشتی در مراقبت از موهای خود می‌توانید از هزینه‌های خود کم کنید. زیرا همانطور که می‌دانید متخصص پوست و موی عالی در تهران هزینه عالی هم بر روی دستتان خواهد گذاشت.

آیا متخصص پوست و موی عالی در تهران تنها در مراکز لوکس مناطق اعیان نشین یافت میشوند؟

تصور غلط بسیاری از مردم این است که مطب‌های لوکس پوست و مو قطعا بهترین پزشکان را در هر زمینه‌ای در خود جای داده. در واقع باید پیش از انتخاب پزشک بدانید در مورد چه مشکلی قرار است به پزشک مراجعه کنید. احتمال یافتن متخصص پوست و موی عالی در تهران اگر به دنبال تخصص لیفت صورت یا عمل‌های زیبایی پر هزینه هستید در مناطق 1 و 2 تهران بیشتر است. اما اگر دچار بیماری جدی پوستی شدید که نیاز به درمان شدید دارد و بیماری پیش رونده‌ایست باید در انتخاب پزشک بیشتر دقت کنید. در صورتی که دچار انواع بدخیمی پوست هستید، در صورتی که از اگزمای شدید رنج می‌برید یا دچار بیماری‌های نادر پوستی هستید و یا لک‌های شدید بر روی پوستتان ایجاد می‌شود، در این موارد لوکس بودن مطلب یا منطقه قرار گرفتن مطب تفاوتی نمی‌کند. سواد و تجربه پزشک به داد شما خواهد رسید.

در چه مناطقی به دنبال دکتر پوست و موی عالی در تهران باشیم؟

همانطور که گفته شد با توجه به مشکلتان به سراغ پزشک بروید. در موارد جدی که در بالا ذکر شد، به دنبال فوق تخصص پوست باشید. در این خصوص بیمارستان‌های مطرح را از قلم نیندازید. افرادی را جستجو کنید که سابقه درمان بیماری شما را داشته باشند. در صورتی که مشکل شما ریزش مو است یا قصد کاشت مو دارید، تحقیق در مورد سابقه پزشک و تجربه بیماران به شما کمک خواهد کرد. در صورتی که مشکل موی شما ریزش سکه‌ای است، بدانید با وجود آنکه رویش مو اغلب به صورت عادی انجام خواهد شد اما تزریق نیز به این فرآیند کمک خواهد کرد و گاهی واجب خواهد بود. بنابراین در این خصوص با پزشک مشورت کنید. در صورتی که مشکلات رایج مانند جوش صورت یا قارچ پوستی یا شوره سر دارید، بهتر است به پزشکی مراجعه کنید که پرونده دارید و روند درمان را زیر نظر یک مشخص پزشک دنبال کنید. منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست  ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X