هزینه و قیمت لیزر موهای صورت زنان

هزینه و قیمت لیزر موهای صورت زنان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه و قیمت لیزر موهای صورت زنان

لیزر موهای صورت زنان یکی از انواع روش های مناسب برای کاهش و حذف موهای اضافی صورت می باشد و ریشه کن کردن موهای صورت به شکل صحیح یکی از موارد مهمی است که برای خانم ها در هرسنی که باشند اهمیت دارد. داشتن پوستی صاف عاری از مو با استفاده از روش های جدید لیزر امکان پذیر است. روش هایی که برای حذف موهای صورت مورد استفاده هستند اغلب به شکل موقت بوده و تاثیر دائمی جهت از بین بردن موهای زائد ندارند از این جهت لیزر موهای صورت زنان با روش های متنوع و دستگاه های مختلف انجام پذیر می باشد. لیزر موهای صورت زنان با هر دستگاهی که انجام شود و تعداد جلسات مورد نظر جهت حذف موهای زائد بر تعیین قیمت و هزینه لیزر اثر می گذارد.

عوامل موثر بر تعیین قیمت لیزر موهای صورت زنان

دستگاه انتخابی برای لیزر موهای صورت زنان از جمله عوامل مهمی است که بر تعیین قیمت لیرز اثر می گذارد. هر چه دستگاه انتخابی برند معتبرتری داشته باشد و از نوع جدیدتر باشد در نهایت قیمت بالاتری برای لیزر موهای زائد دارد. به دلیل تفاوت در هزینه های نگهداری و تجهیزات دستگاه های لیزر در نهایت هزینه انجام لیزر نیز دارای تفاوت قابل توجهی می باشد.
  • به هر میزان که تعداد جلسات لیزر با توجه به نوع پوست و ضخامت یا نازکی مو و عوامل دیگر بیشتر باشد در نهایت قیمت لیزر موی صورت بیشتر خواهد شد.
  • انجام لیزر در مکان های مختلف با توجه به تجهیزات مناسب دارای قیمتی متغیر است.
  • نوع خنک کننده های متفاوتی که در دستگاه های لیزر به کار می روند دارای قیمت های مختلفی هستند از این رو سبب تفاوت در هزینه لیزر موهای صورت می شوند.
 

هزینه لیزر موهای صورت زنان

هزینه لیزر موهای صورت زنان در کلینیک های مختلف و با دستگاه های متعدد در حدود 30 تا 150 هزار تومان متغیر می باشد. البته مکان انجام لیزر برای حذف موهای زائد تاثیر زیادی بر تعیین قیمت دارد. از آنجایی که انجام لیزر موهای صورت زنان که از نقاط مهم و حساس بدن بشمار می آید باید در نهایت دقت انجام شود بهتر است این امر با دستگاه های باکیفیت و تحت نظر متخصص پوست و مو صورت گیرد تا حصول نتیجه رضایت بخش قطعی شود. منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X