قیمت دستگاه لیزر elight

قیمت دستگاه لیزر elight

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

عوامل موثر در قیمت دستگاه لیزر elight

دستگاه های لیزر از پیشرفته ترین دستگاه ها در مهندسی پزشکی می باشد که بدون شک اختراع آنها کمک شایان توجهی به پزشکان و بیماران نموده است. این روش درمانی  جزو محبوب ترین روش های درمانی خصوصا برای عارضه های پوستی می باشد. با ما همراه باشید تا شما را با عوامل موثر در قیمت دستگاه لیزر elight آشنا گردانیم. دستگاه های لیزر در انواع گوناگونی تولید شده و به دنیای پزشکی معرفی میشوند. هر کدام از این دستگاه ها قیمت های متفاوتی داشته که بر حسب عوامل متعددی تعیین قیمت میشوند. عوامل دخیل در قیمت دستگاه های لیزر برند دستگاه، کمپانی سازنده، کشور تولید کننده، نرخ ارز، تعداد فیلترهای موجود، کاربرد دستگاه لیزر، تعداد پالس ها، سرعت پالس و غیره می باشد. دستگاه لیزر ای لایت جزو محبوب ترین و پرکاربردترین انواع دستگاه های لیزر می باشد که عوامل ذکر شده در تعیین قیمت ای لایت موثر می باشد. دستگاه ای لایت در برندهای داخلی و خارجی در انواع مختلف با قیمت های گوناگون عرضه میشوند.

قیمت دستگاه لیزر elight

با توجه به کاربرد وسیع دستگاه ای لایت این دستگاه با برندهای داخلی و خارجی، ساخت کشورهای مختلف چون آمریکا، ایتالیا، آلمان، کره و چین وارد کشور میشود. بدون شک برند دستگاه ای لایت در عملکرد موثر این دستگاه نقش مهمی داشته و توصیه میشود که پزشکان اقدام به خریداری دستگاه های معتبر و شناسنامه دار همراه با گارانتی، ضمانت نامه و نشان درجه ی استاندارد مشخص که تحت نظر اتحادیه ی آمریکا می باشد، نمایند. دستگاه های لیزر ای لایت معتبر دارای نشان استاندارد ملی بوده و دارای مجوز پخش از وزارت بهداشت و درمان می باشند. عوامل ذکر شده در قیمت دستگاه ای لایت موثر بوده و طبیعتا باعث بالاتر رفتن قیمت دستگاه میشود. اما بالا بودن قیمت دستگاه نشان از کیفیت بالای دستگاه داشته و عملکرد بهتری را در طی درمان از دستگاه ای لایت شاهد خواهیم بود.

عوامل موثر در قیمت دستگاه لیزر elight

در کنار برند و کشور سازنده، عوامل دیگری چون تعداد فیلترها، کیفیت فوتون های لامپ، تعداد هندپیس های دستگاه، قدرت آر اف موجود در دستگاه ای لایت، تعداد و نوع فیلترها، نوع کاربرد، از عوامل دیگر تعیین قیمت دستگاه ای لایت می باشند. به طبع هر چقدر کارایی دستگاه متنوع تر و گسترده تر باشد و ایلایت از قدرت بالاتری برخوردار باشد، قیمت بالاتری خواهد داشت. اما ذکر این نکته ضروری است که با توجه به درمان موثرتر و بهتر با دستگاهی معتبرتر و پرقدرت تر حتی با قیمت بیشتر، دارای توجیه اقتصادی بوده و در نتیجه مقرون به صرفه تر هم برای پزشک و هم برای بیمار خواهد بود. منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X